sklep@kozak.pl 58 520 40 30

Darmowa wysyłka od 199 PLN w KOZAK.pl

Zakup na firmę

Na wszystkie produkty wystawiamy faktury z pełną 23% stawką VAT.

Jeśli potrzebujesz faktury proforma wystarczy, że wybierzesz "przelew tradycyjny" oraz dopiszesz to w uwagach podczas składania zamówienia.
Możemy wystawić także fakturę z odroczonym terminem płatności.

W przypadku pytań lub bardziej złożonych potrzeb prosimy o kontakt mailowy: sklep@kozak.pl lub telefoniczny 58 520 40 30

VAT 0% dla Szkół

Posiadamy doświadczenie w obsłudze instytucji publicznych, szkół oraz innych podmiotów

Umożliwiamy zakup z płatnością odroczoną do 14 dni

Kupując u nas masz również możliwość skorzystać ze stawki VAT w wysokości 0% w przypadku zakupu do placówek oświatowych (szkoły, przedszkola publiczne i niepubliczne, szkoły wyższe i placówki opiekuńczo wychowawcze) oraz dla organizacji humanitarnych, charytatywnych lub edukacyjnych w celu dalszego nieodpłatnego przekazania placówkom oświatowym.

Dotyczy to większości produktów znajdujących się w naszej ofercie:
• Jednostki centralne komputerów, serwery, monitory, zestawy komputerów stacjonarnych
• Drukarki
• Skanery
• Urządzenia do transmisji danych cyfrowych (w tym koncentratory i switche sieciowe, routery i modemy)

Obniżoną 0 % stawkę VAT do sprzedaży w kraju sprzętu komputerowego przeznaczonego dla szkół (w tym szkół wyższych) i przedszkoli stosuje się po otrzymaniu od placówki oświatowej nabywającej sprzęt komputerowy zamówienia wraz z zaświadczeniem organu nadzorującego daną placówkę oświatową (do ściągnięcia poniżej). Zaświadczenie to powinno zawierać potwierdzenie, że sprzęt komputerowy wymieniony w zamówieniu jest związany z realizowaną przez nabywcę działalnością dydaktyczną / edukacyjną. Przez właściwy organ należy rozumieć podmiot uprawniony do zakładania i prowadzenia placówki oświatowej.

vat_0%_dla_placowek_oswiatowych.pdf

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium