KOZAK.pl
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Szukaj
Menu
Darmowe zwroty przez 30 dni

Zgodnie z obowiązującym prawem, masz 14 dni na zwrot towaru od dnia dostarczenia zamówienia.
Jeśli upłynęło już 14 dni od dostarczenia przesyłki, lecz mniej niż 30 dni, umożliwiamy zwrot towaru pod warunkiem, że produkt nie posiada śladów użytkowania.

Przez całe 30 dni przysługuje Ci prawo do darmowego zwrotu. Aby skorzystać z tej możliwości należy wejść na stronę ezwroty.poczta-polska.pl wpisać nazwę sklepu KOZAK.pl nacisnąć "Zwróć za Darmo". Następnie pojawią się 2 opcje dostarczenia przesyłki "Placówka Pocztowa" lub "Automat". Po wybraniu należy podać swoje dane i zatwierdzić.

W przypadku gdy nie chcesz skorzystać z tej bezpłatnej wysyłki, masz możliwość dostarczenie zwracanego produktu samodzielnie na adres:
KOZAK
Politechniczna 7/20
80-288 Gdańsk

W przypadku gdy zamówienie nie spełnia oczekiwań, jesteś niezadowolony z otrzymanego towaru lub masz jakieś zastrzeżenia zachęcamy również do napisania do nas: [email protected] lub zadzwonienia: 58 520 40 30

Do paczki z zwracanym produktem/produktami dołącz także wszystkie otrzymane z nim/nimi akcesoria oraz paragon lub fakturę, a także wypełniony formularz odstapienia od umowy lub prześlij go na adres mailowy: [email protected] Możesz też skorzystać z samodzielnie przygotowanego formularza zawierającego wymagane informacje.

Bardzo prosimy o staranne zapakowanie produktu w oryginalne opakowanie i bezpieczne wysłanie produktu.

Holder do góry
Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium