Microsoft Office 2010 PL PKC dla Użytkowników Domowych i Małych Firm (Home & Business) T5D-00311

Microsoft Office 2010 PL PKC dla Użytkowników Domowych i Małych Firm (Home & Business) T5D-00311 :: KOZAK.pl
SilentiumPC Regnum RG6V EVO TG ARGB Pure Black
Informacje o produkcie
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
Microsoft Office 2010 PL PKC dla Użytkowników Domowych i Małych Firm (Home & Business) T5D-00311
Dostępność: towar w magazynie
Producent: Microsoft
Ocena: 

Kod producenta
T5D-00311
Gwarancja
producenta
EAN
Cena: 839,00 zł
Ilość
Facebook    Twitter

Microsoft Office 2010 PL PKC dla Użytkowników Domowych i Małych Firm 
(Home & Business) T5D-00311 zawiera: 

  • Microsoft Word 2010, 
  • Microsoft Excel 2010, 
  • Microsoft PowerPoint 2010, 
  • Microsoft OneNote 2010, 
  • Microsoft Outlook 2010. 

Klucz produktu PKC. Licencja bezterminowa na 1 stanowisko. 

Opis


Informacje o tym, jak korzystać z karty klucza produktu (PKC):
KLIKNIJ

Obraz instalacyjny Office 2010 do pobrania ze strony:
KLIKNIJ Funkcje i zalety pakietu Office 2010


Pakiet Microsoft Office 2010 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm zawiera narzędzia potrzebne do utrzymania łączności i zachowania produktywności w domu, w biurze oraz w podróży. 
Dostępne z niemal każdego miejsca, wszechstronne narzędzia poczty e-mail, listy zadań i planowania w programie Outlook 2010 pozwalają być w stałym kontakcie. Korzystając z zaawansowanych funkcji edycji multimediów i efektów wizualnych w programach Word 2010 oraz PowerPoint 2010, można tworzyć przyciągające uwagę raporty i prezentacje o profesjonalnym wyglądzie. Używane przez specjalistów narzędzia do analizowania danych w programie Excel 2010 umożliwią bezproblemowe zarządzanie finansami. Program OneNote 2010 udostępnia miejsce do zbierania notatek, wyników badań w sieci Web, dokumentów oraz innych zasobów w celu organizowania projektów służbowych i osobistych.


Wydajne zarządzanie finansami firmowymi i osobistymi
Gotowe do użycia szablony programu Excel 2010 umożliwiają natychmiastowe tworzenie budżetu firmy lub śledzenie wydatków osobistych.
Wykresy przebiegu w czasie, fragmentatory oraz inne zaawansowane narzędzia analizy umożliwiają szybkie uzyskiwanie informacji na podstawie dostępnych danych.
Informacje można przedstawić za pomocą kolorowych schematów i wykresów 3-W, do których utworzenia wystarczy kilka kliknięć.


Organizowanie niemal dowolnego projektu w jednym miejscu
Program OneNote 2010 udostępnia wygodne miejsce do organizowania ważnych zasobów, takich jak notatki ze spotkań, informacje o klientach czy plany remontu mieszkania.
Notes programu OneNote umożliwia gromadzenie różnego rodzaju materiałów i multimediów, takich jak dokumenty, pliki tekstowe, pliki wideo, pliki audio, wycinki stron sieci Web i nie tylko.
Proste funkcje znakowania i wyszukiwania umożliwiają znajdowanie potrzebnych informacji.
Funkcja szybkiego przechowywania umożliwia zapisywanie informacji ze stron sieci Web i innych zasobów w notesie za pomocą jednego kliknięcia, dzięki czemu badania internetowe są wydajniejsze.


Tworzenie dynamicznych, przyciągających uwagę prezentacji
Program PowerPoint 2010 umożliwia przekształcanie pomysłów w zapadające w pamięć prezentacje za pomocą szerokiej gamy multimediów, takich jak wysokiej jakości klipy wideo, dźwięki i fotografie.
Proste w użyciu funkcje edytowania fotografii i klipów wideo oraz atrakcyjne efekty wizualne zapewniają pełną kontrolę nad procesem tworzenia.
Prezentację można łatwo emitować, tak aby obejrzeli ją klienci z tego samego miasta lub z innej części świata.


Szybkie i oryginalne wyrażanie własnych pomysłów
Program Word 2010 udostępnia gotowe do użycia szablony do niemal wszystkich projektów, co pozwala na szybkie tworzenie dokumentów, począwszy od raportów biznesowych, aż po biuletyny rodzinne.
Za pomocą atrakcyjnych efektów, takich jak cienie, odbicia i efekty 3-W, można sprawić, że tekst będzie bardziej interesujący wizualnie.
Korzystając z imponującej gamy dostosowywanych grafik SmartArt®, można wyróżnić ważne wiadomości za pomocą zaledwie kilku kliknięć.


Zachowywanie synchronizacji z klientami i kalendarzem
Program Outlook 2010 udostępnia współpracujące ze sobą narzędzia poczty e-mail, kalendarza oraz listy zadań, które pozwalają utrzymywać wydajniejszą łączność z osobami i projektami.
W jednej skrzynce odbiorczej można zarządzać pocztą e-mail z wielu kont, dzięki czemu żadna wiadomość nie zaginie.
Korzystając z funkcji Harmonogram grupy, można jednym kliknięciem dodawać terminy do kalendarzy innych osób.
Program Outlook Mobile 2010 zainstalowany na telefonie smartphone umożliwia wymienianie wiadomości e-mail z członkami zespołu i klientami nawet podczas pobytu poza biurem*.


Edytowanie i udostępnianie dokumentów oraz uzyskiwanie do nich dostępu w trybie online
Aplikacje Office Web Apps współpracują z programami pakietu Office, co ułatwia elastyczne udostępnianie dokumentów i uzyskiwanie do nich dostępu w domu, w biurze, a także podczas podróży.
Pliki pakietu Office można zapisywać bezpośrednio w sieci Web, korzystając z usługi Windows Live SkyDrive, która pozwala uzyskiwać do nich dostęp przy użyciu niemal dowolnej przeglądarki sieci Web.
Raporty i prezentacje można edytować i przeglądać w trybie online z niemal dowolnego miejsca za pomocą aplikacji Web Apps, które zapewniają oczekiwane wrażenie pracy z aplikacjami pakietu Office.
Udostępnianie dokumentów w trybie online pozwala wydajniej pracować z klientami i współpracownikami*.

Microsoft Office 2010 PL PKC Home & Business T5D-00311,   T5D00311,   T5D 00311    
* Wymagane jest odpowiednie urządzenie, połączenie internetowe oraz obsługiwana przeglądarka Internet Explorer, Firefox lub Safari. Niektóre funkcje dla urządzeń przenośnych wymagają pakietu Microsoft Office Mobile 2010, który nie jest dołączany do aplikacji i pakietów Office 2010 ani do aplikacji Office Web Apps. Istnieją pewne różnice w funkcjach aplikacji Office Web Apps oraz aplikacji pakietów Office Mobile 2010 i Office 2010.


Informacje dodatkowe

 
Galeria
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, iż publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów. Ewentualne błędne opisy nie mogą jednak być podstawa do roszczeń - w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z handlowcem przed podjęciem decyzji o zakupie. Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte w tekście są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji. Ceny widniejące na stronie mogą nieznacznie różnić się od tych w sklepie stacjonarnym, a niniejsza strona nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa.
Profesionalny Partner DELL  MICROSOFT Partner  HP Partner
KOZAK Salon Sprzedaży i SERWIS
(D.H. Jantar Box 20)
ul. Politechniczna 7/20
80-288 Gdańsk

  58 520-40-30
  info@kozak.pl
Marcin - Informacja handlowa
Błażej - Dział techniczny
NIP REGON
© 1997- KOZAK.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Oprogramowanie KQS.store