Symantec Norton 360 Standard PL 1 Użytkownik 1 Urządzenie Secure VPN 12 miesięcy

Symantec Norton 360 Standard PL 1 Użytkownik 1 Urządzenie Secure VPN 12 miesięcy :: KOZAK.pl
SilentiumPC Regnum RG6V EVO TG ARGB Pure Black
Informacje o produkcie
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
Symantec Norton 360 Standard PL 1 Użytkownik 1 Urządzenie Secure VPN 12 miesięcy PROMOCJA!
Dostępność: towar w magazynie
Producent: Symantec
Ocena: 

Kod producenta
21395085
EAN
Cena: 99,00 zł   49,99 zł
Ilość
Facebook    Twitter

Norton 360 to wyjątkowe narzędzie służące do skutecznej walki z różnorodnymi, nawet najnowszymi rodzajami zagrożeń. Z jego pomocą ochronisz wszystkie typy urządzeń, na których przechowywane są Twoje poufne dane i za pomocą których łączysz się z Internetem, niezależnie od ich systemu operacyjnego. Oprócz tradycyjnej ochrony antywirusowej oprogramowanie zapewnia szczególne zabezpieczenia tożsamości użytkowników i dokonywanych przez nich transakcji online.

Ochrona komputera z systemem Windows

 • Technologia Insight pozwala identyfikować niebezpieczne pliki i aplikacje na podstawie informacji uzyskanych od ponad 175 milionów użytkowników oprogramowania Norton w celu określania pojawiających się zagrożeń i aktywnego zapobiegania im.
 • Technologia SONAR Behavioral Protection umożliwia wykrywanie oznak potencjalnie niebezpiecznych plików, zapewniając aktywną ochronę przed nowymi zagrożeniami.
 • Usługa Safe Web dla serwisu Facebook skanuje tablicę i aktualności w serwisie Facebook w poszukiwaniu łączy do niebezpiecznych stron.
 • Funkcja automatycznej aktualizacji produktu automatycznie pobiera i instaluje ważne aktualizacje produktu i funkcji, gdy nie korzystasz z komputera.
 • Funkcja Download Insight zapobiega pobieraniu plików z witryn internetowych, które mają niski wskaźnik reputacji wśród użytkowników programów Norton.
 • Funkcja Insight ze zoptymalizowanym kopiowaniem plików przyspiesza skanowanie przez identyfikację bezpiecznych plików i skanowanie tylko nieznanych.
 • Usługa Norton Community Watch zbiera informacje pochodzące od milionów użytkowników programów Norton, aby szybciej wykrywać nowe zagrożenia, identyfikować bezpieczne pliki oraz zapewnić lepszą i skuteczniejszą ochronę.
 • Blokowanie spamu pozwala wyeliminować niechciane, niebezpieczne i fałszywe (służące do kradzieży tożsamości) wiadomości ze skrzynki pocztowej.
 • Funkcja Identity Safe zapamiętuje, zabezpiecza, i automatycznie wprowadza nazwy użytkownika i hasła, zapobiegając ich utracie lub kradzieży.
 • Usługa Norton Safe Web ostrzega o niebezpiecznych stronach internetowych, zanim je otworzysz.
 • Funkcja Internet Protection System znajduje podejrzane łącza i treści na stronach internetowych i w serwisach społecznościowych, aby wykryć najnowsze oszustwa w sieciach społecznościowych.
 • Inteligentna dwukierunkowa zapora uniemożliwia obcym osobom dostęp do sieci domowej, blokując ruch przychodzący rozpoznany jako niebezpieczny.

Ochrona komputera Mac

 • Niezbędna ochrona online zabezpiecza komputer Mac przed wirusami, programami typu spyware i innymi zagrożeniami, również tymi pochodzącymi z komputerów PC, nie spowalniając pracy.
 • Ochrona przed lukami w zabezpieczeniach udostępnia codzienne aktualizacje chroniące przed zagrożeniami, które mogą zainfekować komputer Mac przez luki w systemie operacyjnym lub w innych aplikacjach.
 • Rozpoznawanie lokalizacji umożliwia zmianę poziomu ochrony w zależności od tego, gdzie korzystasz z komputera Mac: w domu, w biurze, w kawiarni czy w podróży.
 • Kontrola nad aplikacjami dla komputerów Mac pozwala nadzorować, w jaki sposób aplikacje Mac łączą się z Internetem oraz kto może połączyć się z Twoim komputerem i do jakich zasobów będzie mieć dostęp.
 • Codzienne aktualizacje ochrony działają w tle, aby chronić komputer Mac przed nowymi, ostatnio odkrytymi zagrożeniami.
 • Usługa Norton Safe Web ostrzega o niebezpiecznych stronach internetowych, zanim je otworzysz.
 • Technologia ochrony przed wyłudzeniem danych blokuje fałszywe witryny internetowe tworzone w celu kradzieży tożsamości i pieniędzy.
 • Inteligentna dwukierunkowa zapora uniemożliwia obcym osobom dostęp do sieci domowej, blokując ruch przychodzący rozpoznany jako niebezpieczny.
 • Funkcja Confidential File Guard zapewnia ochronę plików hasłem, zabezpieczając je przed dostępem niepowołanych osób.
 • Monitorowanie załączników poczty elektronicznej i komunikatorów internetowych skanuje dane w programie Apple Mail i wiadomości w poszukiwaniu podejrzanych załączników i innych podstępów stosowanych do kradzieży tożsamości i pieniędzy.
 • Funkcja Internet Protection System znajduje podejrzane łącza i treści na stronach internetowych i w serwisach społecznościowych, aby wykryć najnowsze oszustwa w sieciach społecznościowych.

Ochrona smartfonów i tabletów

 • Obsługa urządzeń przenośnych ochrona wielu smartfonów i tabletów z systemem Android oraz urządzeń iPhone i iPad.
 • Narzędzie App Advisor oparte na rozwiązaniu Norton Mobile Insight automatycznie znajduje i pozwala usunąć aplikacje (i ich aktualizacje) dla systemu Android, które mogą zagrażać prywatności, być irytujące i zwiększać wykorzystanie baterii lub transmisji danych.
 • Ochrona przed destrukcyjnym oprogramowaniem oparta na rozwiązaniu Norton Mobile Insight automatycznie skanuje pobrane aplikacje dla systemu Android oraz ich aktualizacje pod kątem destrukcyjnych programów i pozwala je usunąć.
 • Lokalizacja zdalna zaznacza na mapie położenie utraconego smartfona lub tabletu z systemem Android lub iOS, co ułatwia szybkie znalezienie urządzenia.
 • Powiadomienie o zgubieniu urządzenia pozwala wysłać własną wiadomość do znalazcy zgubionego urządzenia z systemem Android, aby ustalić szczegóły jego zwrotu.
 • Alarm dźwiękowy zdalnie uruchamia alarm, umożliwiając szybkie znalezienie urządzenia iPhone, iPad lub urządzenia z systemem Android.
 • Usługa Norton Community Watch zbiera informacje pochodzące od milionów użytkowników programów Norton, aby szybciej wykrywać nowe zagrożenia, identyfikować bezpieczne pliki oraz zapewnić lepszą i skuteczniejszą ochronę urządzeń z systemem Android.
 • Czyszczenie zdalne oferuje możliwość zdalnego usuwania danych ze skradzionego lub zgubionego urządzenia z systemem Android, w tym wszystkich danych zapisanych na karcie pamięci.
 • Blokada karty SIM natychmiast blokuje smartfon po wyjęciu karty SIM, co zapobiega korzystaniu z urządzenia z inną kartą.
 • Kopia zapasowa i przywracanie kontaktów zapisuje kontakty z urządzenia z systemem Android lub iOS, umożliwiając ich łatwe przywrócenie w razie utraty lub usunięcia.
 • Blokowanie połączeń umożliwia zablokowanie połączeń na telefon z systemem Android z wybranych, anonimowych lub nieznanych numerów.

LicencjaDo użytku domowego
Czas trwania1 rok
Liczba stanowisk / jednostek1


Wymagania systemowe
Systemy operacyjne Windows Microsoft Windows XP (wszystkie wersje 32-bitowe) z dodatkiem Service Pack 3 (SP 3) lub nowszym Microsoft Windows Vista (wszystkie wersje) z dodatkiem Service Pack 1 (SP 1) lub nowszym Microsoft Windows 7 (wszystkie wersje) z dodatkiem Service Pack 1 (SP 1) lub nowszym Microsoft Windows 8/8.1 (wszystkie wersje). Niektóre funkcje ochrony mogą nie być dostępne w przeglądarkach uruchamianych z poziomu ekranu startowego systemu Windows 8. Program Norton Security udostępnia wszystkie funkcje ochrony podczas przeglądania w trybie pulpitu systemu Windows 8. Funkcje ochrony przeglądarki Internet Explorer, takie jak Norton Safe Web, ochrona przed wyłudzaniem danych, ochrona przed oszustwami, Safe Search i Identity Safe, są niedostępne podczas korzystania z przeglądarek uruchomionych z poziomu ekranu startowego systemu Windows 8. Microsoft Windows 10 (wszystkie wersje). Przeglądarka Edge nie jest obsługiwana. Systemy operacyjne Mac Obecna i dwie poprzednie wersje systemu Mac OS X. Funkcja zarządzania hasłami nie jest obsługiwana. Funkcje oprogramowania Norton Family i Norton Family Premier nie są obsługiwane. Systemy operacyjne Android Android w wersji 4.0.3 lub nowszej. Wymagana jest zainstalowana aplikacja Google Play. Aplikacja Norton Family Premier dla systemu Android wymaga wersji Android 4 lub nowszej. Systemy operacyjne iOS iOS 8 lub nowsza wersja Funkcje oprogramowania Norton Family i Norton Family Premier nie są obsługiwane.
Galeria
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, iż publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów. Ewentualne błędne opisy nie mogą jednak być podstawa do roszczeń - w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z handlowcem przed podjęciem decyzji o zakupie. Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte w tekście są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji. Ceny widniejące na stronie mogą nieznacznie różnić się od tych w sklepie stacjonarnym, a niniejsza strona nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa.
Profesionalny Partner DELL  MICROSOFT Partner  HP Partner
KOZAK Salon Sprzedaży i SERWIS
(D.H. Jantar Box 20)
ul. Politechniczna 7/20
80-288 Gdańsk

  58 520-40-30
  info@kozak.pl
Marcin - Informacja handlowa
Błażej - Dział techniczny
NIP REGON
© 1997- KOZAK.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Oprogramowanie KQS.store