InsERT e-abonament Subiekt GT! Oferta PROMOCYJNA!

InsERT e-abonament Subiekt GT! Oferta PROMOCYJNA! :: KOZAK.pl
SilentiumPC Regnum RG6V EVO TG ARGB Pure Black
Informacje o produkcie
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
InsERT e-abonament Subiekt GT! Oferta PROMOCYJNA!
Dostępność: zapytaj o dostępność
Producent: InsERT
Ocena: 

Kod producenta
ABSGT
EAN
Cena: 239,85 zł
Ilość
Facebook    Twitter

e-ABONAMENT do SUBIEKT, RACHMISTRZ lub GESTOR GT, !

Abonament w cenie promocyjnej
(dla użytkowników Rachmistrz GT, Subiekta GT lub Gestora GT, którzy wykupią abonament na kolejny rok nie później, niż miesiąc od wygaśnięcia poprzedniego lub posiadają aktywny abonament) 


Licencja na 1 rok użytkowania 

Aby zapewnić poprawne działanie programów i komfort Państwa pracy, firma InsERT na bieżąco aktualizuje swoje systemy – nad najlepszymi rozwiązaniami pracuje sztab analityków, programistów i testerów. Dlatego też kilka razy w roku w Państwa ręce oddawane są ulepszenia do programów, które zawierają szereg nowych funkcji niezbędnych do sprawnej i zgodnej z prawem obsługi firmy. Uaktualnienia do poszczególnych programów mogą Państwo nabywać w ramach rocznego Abonamentu na ulepszenia.


Abonament jest dostępny w formie elektronicznej -  wszystkie ulepszenia, które ukażą się w ciągu 12 miesięcy ważności abonamentu, mogą Państwo pobierać i instalować w wygodny sposób z poziomu programu, natychmiast po ich upublicznieniu.


Po dokonaniu zakupu otrzymują państwo roczny abonament na ulepszenia dla jednego, wybranego przez państwa z poniższej listy produktu:
 
  • Subiekt GT
  • Rachmistrz GT
  • Gestor GT

    Po zakupie Prześlij numer licencji Subiekta, Rachmistrza czy Gestora oraz NIP podmiotu, na który jest on zarejestrowany.

Galeria
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, iż publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów. Ewentualne błędne opisy nie mogą jednak być podstawa do roszczeń - w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z handlowcem przed podjęciem decyzji o zakupie. Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte w tekście są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji. Ceny widniejące na stronie mogą nieznacznie różnić się od tych w sklepie stacjonarnym, a niniejsza strona nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa.
Profesionalny Partner DELL  MICROSOFT Partner  HP Partner
KOZAK Salon Sprzedaży i SERWIS
(D.H. Jantar Box 20)
ul. Politechniczna 7/20
80-288 Gdańsk

  58 520-40-30
  info@kozak.pl
Marcin - Informacja handlowa
Błażej - Dział techniczny
NIP REGON
© 1997- KOZAK.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Oprogramowanie KQS.store