Access Point TP-Link WA830RE WiFi N300 1x10/00 WAN (Extender)

Access Point TP-Link WA830RE WiFi N300 1x10/00 WAN (Extender) :: KOZAK.pl
SilentiumPC Regnum RG6V EVO TG ARGB Pure Black
Informacje o produkcie
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
Access Point TP-Link WA830RE WiFi N300 1x10/00 WAN (Extender) PROMOCJA!
Dostępność: towar w magazynie
Producent: TP-Link
Ocena: 

Kod producenta
TL-WA830RE
EAN
Cena: 149,00 zł   119,00 zł
Ilość
Facebook    Twitter

Wzmacniacz sygnału bezprzewodowego, 300Mb/s, standard N
TL-WA830RE


Wyróżnione funkcje:
-Prędkość transmisji danych do 300Mbps zapewnia płynne transmisje strumieniowe wideo HD i muzyki oraz korzystanie z gier online.
-Dwie anteny MIMO zwiększają dotychczasowy zasięg sieci bezprzewodowej i eliminują "martwe strefy"
-Łatwe zwiększanie zasięgu bezprzewodowej za pomocą przycisku Range Extender
-Bezproblemowa współpraca ze wszystkimi urządzeniami 802.11b/g/n
-Program Easy Setup Assistant ułatwia skonfigurowanie połączenia krok po kroku w ciągu kilku minutOpis


Zastosowanie produktu
Wzmacniacz sygnału bezprzewodowego TP-LINK TL-WA830RE, standard N przeznaczony jest do zwiększenia zasięgu i siły sygnału istniejącej sieci bezprzewodowej w celu wyeliminowania martwych stref. Dzięki technologii wireless N, skutecznym zabezpieczeniom i dużej kompatybilności TL-WA830RE umożliwia bezpieczne i szybkie zwiększenie zasięgu dotychczasowej sieci bezprzewodowej, zapewniając możliwość komfortowego korzystania z Internetu na większych obszarach, takich jak domy, hotele lub niewielkie biura, bez kłopotów z zasięgiem.

Połączenia bezprzewodowe w standardzie N - szybkośc i zasięg
Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii MIMO zgodnej ze standardem IEEE 802.11n, urządzenie jednocześnie nadaje i odbiera sygnał za pomocą dwóch anten co ogranicza zakłócenia i degradację sygnału przy transmisjach na duże odległości lub przez fizyczne przeszkody. Umożliwia to znaczne zwiększenie wydajności sieci bezprzewodowych, również w budynkach skonstruowanych ze stali i betonu. Dzięki temu możesz nawiązać połączenie na odległości dalsze niż z użyciem urządzeń działających w poprzednim standardzie, 11g.

Zwiększenie zasięgu sieci bezprzewodowej
TL-WA830RE w domyślnym trybie "Range Extender" funkcjonuje jako "stacja przekaźnikowa", przekazując sygnał sieci bezprzewodowej na dalsze odległości, tam gdzie nie był on dotychczas dostępny. Dzięki nowoczesnej technologii bezprzewodowej w standardzie N umożliwia on ominięcie przeszkód i zwiększenie jakości transmisji bezprzewodowej, zapewniając podobną niezawodność jak przy połączeniach kablowych. Ponadto TL-WA830RE może pracować w konwencjonalnym trybie AP, łącząc się z Internetem przez modem kablowy/ADSL i umożliwiając dostęp do Internetu urządzeniom bezprzewodowym.

Połączenie aktywowane jednym przyciskiem
Urządzenie TL-WA830RE umożliwia użytkownikom zestawienie bezprzewodowego połączenia z zabezpieczoną lub niezabezpieczoną siecią poprzez naciśnięcie przez 5 sekund przycisku "Range Extender". Proces łączenia się z siecią jest prosty nawet dla początkujących użytkowników, szczególnie przy korzystaniu z niezabezpieczonej sieci. Wystarczy tylko przycisnąć przycisk i poczekać kilka sekund, bez żadnych dodatkowych operacji.

Pełna kompatybilność z urządzeniami 802.11b/g/n 
Wzmacniacz sygnału bezprzewodowego TP-LINK TL-WA830RE, standard N jest w pełni kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami IEEE 802.11b/g/n, w tym także z routerami, punktami dostępowymi i kartami sieciowymi. Nie tylko zwiększa wydajność urządzeń działających w standardzie 802.11n ale zapewnia maksymalne osiągi przy połączeniach z urządzeniami 802.11b/g. Dzięki temu możesz używać wszystkich obecnie posiadanych urządzeń bezprzewodowych nie ponosząc kosztów ich wymiany lub podnieść wydajność swojej sieci bezprzewodowej do standardu N.

Szyfrowanie WPA / WPA2 - zaawansowana ochrona sieci
Szyfrowanie WEP nie stanowi już najlepszej ochrony połączeń Wi-Fi przed atakami z poza sieci. Urządzenie TL-WA830RE obsługuje stworzony przez WI-FI Alliance industry group standard szyfrowania WPA/WPA2 (prywatny i przemysłowy) chroniąc sieć przed zagrożeniami z zewnątrz.

Łatwa konfiguracja urządzenia
Poza przyciskiem Range Extender urządzenie dostarczane jest z programem Easy Setup Assistant, który prowadzi użytkownika krok po kroku poprzez konfigurację urządzenia. Dzięki temu nawet początkujący użytkownik może łatwo skonfigurować ustawienia i zabezpieczenia sieciowe.Tabela parametryczna
Architektura sieci LAN  Wireless IEEE 802.11b
Wireless IEEE 802.11g
Wireless IEEE 802.11n
Typ urządzenia  Range Extender

Przeznaczenie  

Sieci bezprzewodowe
Typ złącza anteny zewnętrznej  2xRP-SMA

Szyfrowanie 

WPA - Wi-Fi Protected Access
WPA2
Dostępne szybkości transmisji   300 Mb/s
Tryb pracy Range Extender
punkt dostępowy

Częstotliwość 

2.4 - 2.4835 GHz
Obsługiwane protokoły i standardy WPA
WPA2

Obsługiwane systemy operacyjne  

Microsoft Windows 98 SE
Microsoft Windows NT
Microsoft Windows 2000
Microsoft Windows Vista
Microsoft Windows 7
Mac OS
Linux
UNIX
Wymiary (S x G x W) 174*120*28.8mm (6.9*4.7*1.1 cala)

Zawartość opakowania

TL-WA830RE - wzmacniacz sygnału bezprzewodowego, standard N
2 odłączalne anteny dookólne
Kabel Ethernet RJ45
Zasilacz
Płyta CD
Skrócona instrukcja instalacji
 
Galeria
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, iż publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów. Ewentualne błędne opisy nie mogą jednak być podstawa do roszczeń - w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z handlowcem przed podjęciem decyzji o zakupie. Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte w tekście są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji. Ceny widniejące na stronie mogą nieznacznie różnić się od tych w sklepie stacjonarnym, a niniejsza strona nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa.
Profesionalny Partner DELL  MICROSOFT Partner  HP Partner
KOZAK Salon Sprzedaży i SERWIS
(D.H. Jantar Box 20)
ul. Politechniczna 7/20
80-288 Gdańsk

  58 520-40-30
  info@kozak.pl
Marcin - Informacja handlowa
Błażej - Dział techniczny
NIP REGON
© 1997- KOZAK.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Oprogramowanie KQS.store