KOZAK.pl > Akcesoria > Narzędzia serwisowe
SilentiumPC Regnum RG6V EVO TG ARGB Pure Black
Katalog produktów
Sortuj według:
Strona: [1] / 1
Chusteczki alkohol izopropylowy IPA WIPE 1szt.
Chusteczka, nasączona alkoholem izopropylowym. Usuwa wszelkie zanieczyszczenia z elementów optycznych i urządzeń elektronicznych. Nie pozostawia plam i śladów. Jest neutralna chemicznie wobec materiałów powszechnie stosowanych.
3,00 zł
Alkohol izopropylowy KONTAKT IPA plus 1L
Preparat zawierający alkohol izopropylowy wysokiej czystości przeznaczony do usuwania olejów i smarów, oraz pielęgnacji i czyszczenia wszelkiego rodzaju czytników: optycznych, mechanicznych, elektrycznych. Produkt szybko i całkowicie odparowuje nie pozostawiając śladów. Neutralny chemicznie wobec materiałów powszechnie stosowanych. Pojemność 1L.
59,00 zł
Alkohol izopropylowy KONTAKT IPA plus 500ml ze spryskiwaczem
Preparat zawiera alkohol izopropylowy "IPA" wysokiej czystości, usuwa zżywiczałe oleje i smary oraz inne zakłócające zanieczyszczenia, służy do czyszczenia i pielęgnacji czytników CD-ROM, DVD, urządzeń optycznych, mechanizmów i głowic AV, jest neutralny chemicznie wobec materiałów powszechnie stosowanych w elektronice i elektromechanice, nie pozostawia śladów.
39,00 zł
Alkohol izopropylowy KONTAKT IPA plus 250ml atomizer
Preparat zawierający alkohol izopropylowy wysokiej czystości przeznaczony do usuwania olejów i smarów, oraz pielęgnacji i czyszczenia wszelkiego rodzaju czytników: optycznych, mechanicznych, elektrycznych. Produkt szybko i całkowicie odparowuje nie pozostawiając śladów. Neutralny chemicznie wobec materiałów powszechnie stosowanych.
24,00 zł
Zestaw 36 narzędzi precyzyjnych TK-SD-09
Gembird zestaw 36 narzędzi precyzyjnych. Właściwe narzędzie do komfortowej pracy.Kompaktowy wszechstronny zestaw bitów w praktycznym opakowaniu. Odpowiednie do demontażu np. Smartfonów, tabletów lub innych urządzeń przenośnych.
34,99 zł
Alkohol izopropylowy KONTAKT IPA plus 100ml
Preparat zawierający alkohol izopropylowy wysokiej czystości przeznaczony do usuwania olejów i smarów, oraz pielęgnacji i czyszczenia wszelkiego rodzaju czytników: optycznych, mechanicznych, elektrycznych. Produkt szybko i całkowicie odparowuje nie pozostawiając śladów. Neutralny chemicznie wobec materiałów powszechnie stosowanych. Produkt dostępny w oliwiarce o pojemności 100ml.
12,00 zł
Tester kabli do zlacz RJ11,RJ12,RJ45
Urządzenie do testowania przewodów typu RJ11, RJ12 i RJ45. Z odpowiednią jednostką zdalną można przeprowadzić pełne pomiary instalacji sieciowych. Urządzenie sprawdza wszystkie pary przewodów oraz ekranowanie oraz czy sygnał jest poprawnie przesyłany przez badany kabel.
39,99 zł
Zaciskarka wtyków RJ-45 T-WC-03
Gambird wielofunkcyjne narzędzie sieciowe 3 w 1. Może być używany do cięcia, ściągania izolacji i zaciskania wtyczek. Pasuje do złączy RJ45 / 8P8C. Praktyczna funkcja blokady.
29,99 zł
Zestaw 34 bitów ze śrubokrętem TK-SD-05
34 szt. Zestaw bitów do wkrętaka. Zawiera najczęściej używane bity, takie jak Torx, Hex, Phillips itd. Komfortowy, kompaktowy uchwyt na śrubokręt
29,99 zł
Zestaw 32 narzędzi precyzyjnych TK-SD-06
Gembird zestaw 32 narzędzi precyzyjnych. Właściwe narzędzie do komfortowej pracy. Kompaktowy zestaw śrubokrętów precyzyjnych. Idealny do codziennego użytku w Twoim domu lub biurze. Praktyczny magazyn.
26,99 zł
Zestaw 108 narzędzi precyzyjnych TK-SD-07
Gembird zestaw 108 narzędzi precyzyjnych. Właściwe narzędzie do komfortowej pracy.Kompaktowy wszechstronny zestaw bitów w praktycznym opakowaniu. Odpowiednie do demontażu np. Smartfonów, tabletów lub innych urządzeń przenośnych.
59,00 zł
Strona: [1] / 1
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, iż publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów. Ewentualne błędne opisy nie mogą jednak być podstawa do roszczeń - w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z handlowcem przed podjęciem decyzji o zakupie. Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte w tekście są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji. Ceny widniejące na stronie mogą nieznacznie różnić się od tych w sklepie stacjonarnym, a niniejsza strona nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa.
Profesionalny Partner DELL  MICROSOFT Partner  HP Partner
KOZAK Salon Sprzedaży i SERWIS
(D.H. Jantar Box 20)
ul. Politechniczna 7/20
80-288 Gdańsk

  58 520-40-30
  info@kozak.pl
Marcin - Informacja handlowa
Błażej - Dział techniczny
NIP REGON
© 1997- KOZAK.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Oprogramowanie KQS.store