SilentiumPC Regnum RG6V EVO TG ARGB Pure Black
Katalog produktów
Sortuj według:
Producent: Asus, LG, LiteON
Strona: [1] / 1
Nagrywarka Asus DRW-24D5MT
ASUS DRW-24D5MT to energooszczędna nagrywarka DVD 24X, która oferuje użytkownikom elastyczność i efektywność przechowywania danych multimedialnych i tworzenia kopii zapasowych dzięki obsłudze M-Disc.
Producent: Asus
79,00 zł
Nagrywarka LiteON IHAS124 Sata Black
Nagrywarki DVD firmy Lite-On cechują się wyjątkową technologią zapewniającą doskonałą obsługę zwiększonych szybkości. Cechują się one także niskim hałasem i są wyposażone w system kontroli wibracji.
Producent: LiteON
59,00 zł
Nagrywarka LG GH24NSD1 Sata Black
Nagrywarka wewnętrzna DVD Hitachi-LG GH24NSD1 przeznaczona jest do użytku na komputerach stacjonarnych. Pasuje do każdego rodzaju komputera obsługującego interfejs SATA. Maksymalne prędkości odczytu lub zapisu na lokalne dyski dają krótszy czas oczekiwania przesyłu danych.
Producent: LG
69,00 zł
Strona: [1] / 1
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, iż publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów. Ewentualne błędne opisy nie mogą jednak być podstawa do roszczeń - w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z handlowcem przed podjęciem decyzji o zakupie. Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte w tekście są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji. Ceny widniejące na stronie mogą nieznacznie różnić się od tych w sklepie stacjonarnym, a niniejsza strona nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa.
Profesionalny Partner DELL  MICROSOFT Partner  HP Partner
KOZAK Salon Sprzedaży i SERWIS
(D.H. Jantar Box 20)
ul. Politechniczna 7/20
80-288 Gdańsk

  58 520-40-30
  info@kozak.pl
Marcin - Informacja handlowa
Błażej - Dział techniczny
NIP REGON
© 1997- KOZAK.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Oprogramowanie KQS.store