B450 TOMAHAWK MAX
Informacje o produkcie
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
Router bezprzewodowy Pentagram Cerberus P6800 WiFi N300 Mbps - OKAZJA!!! PROMOCJA!
Dostępność: towar w magazynie
Producent: Pentagram
Kod producenta
P6360
Gwarancja
producenta 24 m-ce

Cena: 69,99 zł   49,99 zł
Ilość
Opis
Router Pentagram Cerberus [P 6800] (standard 802.11n)

Cerberus P6800 jest idealny do podziału łącz kablowych Aster/UPC/Vectra/Multimedia między kilka komputerów, tabletów czy smartfonów. 
Teraz sieć w Twoim domu lub biurze sięgnie dalej, może więcej i szybciej, będzie wydajniejsza. 

Router szerokopasmowy Cerberus [P 6800] pozwala na 3-krotnie szybsze przesyłanie danych niż poprzednia technologia 802.11g, bo z maksymalną prędkością aż do 300 Mb/s. Routery pracujące w standardzie 802.11n potrafią wykorzystać zjawisko interferencji fal (spowodowanej odbijaniem się fal od ścian i przedmiotów) do wzmocnienia sygnału i eliminują ewentualne zakłócenia.
Aby sprostać coraz intensywniejszym zastosowaniom bezprzewodowego internetu, niezbędna jest o wiele większa wydajność. Jest ona również konieczna do obsługi wielu operacji jednocześnie w ramach jednej sieci. Przykładem takich zastosowań jest przesyłanie plików multimedialnych, w tym plików wideo o wysokiej rozdzielczości (high-definition) oraz korzystanie z gier w sieci bezprzewodowej.

Drugą zaletą jest zwiększenie zasięgu, który może wynosić ponad 100 metrów w otwartym terenie i to przy wykorzystaniu zwykłej anteny. Rzeczywisty zasięg oczywiście zależy od zastosowanych nadajników, ale będzie i tak kilkakrotnie większy od osiągalnego w dotychczasowym standardzie 802.11g. W przestrzeni domowej czy biurowej wpływ na zasięg może mieć np. grubość ścian. 802.11n to także mniej martwych punktów sieci bezprzewodowej w porównaniu do poprzedników i lepsze pokrycie sygnałem, co powoduje, że sieć bezprzewodowa dotrze do wszystkich pomieszczeń i zakamarków domu/biura.

Cerberus [P 6800] pełni funkcję bramy (ang. gateway), dzięki której można podłączyć sieć lokalną do internetu. Dla sieci bezprzewodowych pełni funkcję punktu dostępowego (access point).
Cerberus umożliwia zarządzanie pasmem (QoS), bazującym na adresach IP, protokołach i numerach portów, co pozwala na wydajne podzielenie łącza przydzielonego od ISP dla konkretnych użytkowników lub protokołów sieciowych i zapobiega zapychaniu łącza internetowego. 
Wszystkie funkcje urządzenia można łatwo konfigurować z poziomu przeglądarki internetowej.

KOMPATYBILNOŚĆ
Najnowszy router Pentagram bezproblemowo współpracuje również ze starszymi urządzeniami, działającymi w standardach: b, g. 

Najważniejsze cechy PENTAGRAM Cerberus [P 6800]:
 • idealny do podziału Aster/UPC/Vectra/Multimedia (DSL) między kilka komputerów
 • standard 802.11n
 • maksymalny transfer 300 Mbps
 • zaawansowany Traffic Control
 • podział i zarządzanie pasmem
 • obsługa DDNS
 • wsparcie dla VPN
 • wbudowany firewall umożliwiający kontrolę rodzicielską (blokowanie URL)
 • zdalne zarządzanie routerem dzięki obsłudze protokołu SNMP
 • szyfrowanie WEP, WPA i WPA2/WPS
 • super mocne anteny (2x5 dBi)
 • 2 lata gwarancji Door To Door
 • Galeria
  Zapytaj o szczegóły
  Imię i nazwisko:
  E-mail:
  Twoje pytanie:
  Wpisz kod widoczny na obrazku:
  weryfikator
  Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów. Ewentualne blednę opisy nie mogą jednak być podstawa do roszczeń - w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z handlowcem przed podjęciem decyzji o zakupie. Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte w tekście są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji. Niniejsza strona nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa.
  Profesionalny Partner DELL  MICROSOFT Partner  HP Partner
  KOZAK Salon Sprzedaży i SERWIS
  (D.H. Jantar Box 20)
  ul. Politechniczna 7/20
  80-288 Gdańsk

    58 520-40-30
    info@kozak.pl
  Marcin - Informacja handlowa
  Błażej - Dział techniczny
  © 1997- KOZAK.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone.
  Oprogramowanie KQS.store