Płyty główne X570
Informacje o produkcie
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
Karta pamięci ADATA 8GB SDHC CARD UHS-I CLASS 10 + Adapter
Dostępność: towar w magazynie
Producent: Adata
Kod producenta
AUSDH8GUICL10-RA1
Gwarancja
dożywotnia

Cena: 29,99 zł
Ilość

Karty SD High Capacity (SDHC) są nowymi kartami SD™ bazującymi na specyfikacji 2.00, opracowanej przez organizację SD Card Association. Specyfikacja ta umożliwia zwiększenie pojemności kart SD i microSD - od 4GB do 32GB.
Ponieważ karty SDHC są rozpoznawane przez urządzenia zgodne z SDHC w inny sposób, niż standardowe karty SD, dlatego nie są kompatybilne wstecz z urządzeniami obsługującymi format SD. Standardowe karty SD są kompatybilne z nowymi urządzeniami SDHC.

Karty SD o pojemności do 2 GB są zgodne z systemem plików FAT 16, podczas gdy nowa specyfikacja SD 2.00 dla kart SDHC definiuje system plików FAT 32. Trzeba mieć świadomość o istnieniu na rynku kart SD 4GB niezgodnych ze specyfikacją SD 2.0. Jeżeli na taką kartę będą zapisywane dane w urządzeniu SDHC, a następnie karta zostanie użyta w urządzeniu SD, mogą wystąpić problemy z odczytem tych danych.
 

Dla pewności zaleca się sprawdzanie, czy karta i dane urządzenie (aparat cyfrowy, camcorder, telefon, nawigacja GPS itp.) posiadają logo microSDHC. Na rynku pojawia się coraz większa ilość urządzeń zgodnych z microSDHC. Kompatybilność urządzeń cyfrowych z kartami SDHC można sprawdzić na stronie producenta. Wdrożony obecnie standard SDHC umożliwia produkcję kart pamięci o pojemnościach powyżej 2GB, oferujących cztery klasy szybkości pracy (Class 2, 4, 6, 10). Gwarantuje to zachowanie minimalnych szybkości transferów, wymaganych przez urządzenia wideo do zapisu dużych ilości danych.

 Specyfikacja techniczna

Pojemność: 8GB
Wymiary: 11 x 15 x 1mm
Odczyt: 30 (MB/s)
Zapis: 10 (MB/s)

Galeria
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów. Ewentualne blednę opisy nie mogą jednak być podstawa do roszczeń - w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z handlowcem przed podjęciem decyzji o zakupie. Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte w tekście są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji. Niniejsza strona nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa.
Profesionalny Partner DELL  MICROSOFT Partner  HP Partner
KOZAK Salon Sprzedaży i SERWIS
(D.H. Jantar Box 20)
ul. Politechniczna 7/20
80-288 Gdańsk

  58 520-40-30
  info@kozak.pl
Marcin - Informacja handlowa
Błażej - Dział techniczny
© 1997- KOZAK.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Oprogramowanie KQS.store