Informacje o produkcie
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
TELEWIZOR UNITED 32'' LED32BH55 HD/LED/USB/DVB-T2 TANIE 32" PROMOCJA!
Dostępność: towar w magazynie
Kod producenta
LED32BH55
Gwarancja
producenta 24 m-ce

Cena: 669,99 zł   589,99 zł
Ilość


Telewizor dostosowany do odbioru obrazu z jakością HD

Odbiornik Full HD gwarantujący jakość obrazu o rozdzielczości 1366 x 768 pikseli, oraz spełniający kryteria organizacji EICTA. Logo HD jest stosowane w odniesieniu do urządzeń, które bezpośrednio odbierają i przetwarzają sygnały wysokiej rozdzielczości HD.

Doskonała płynność ruchomych obrazów.

Optymalizacja ruchu PQI (Picture Quality Index) poprawia ostrość obrazu i dba o płynny ruch podczas szybko zmieniających się scen. Dzięki temu rozwiązaniu rozmycia ruchomych obiektów są zniwelowane, a obrazy odwzorowane są w sposób naturalny. Im wyższa wartość PQI tym lepsza jakość obrazu w najbardziej dynamicznych scenach.

Nagrywaj wybrane programy i decyduj co oglądasz

Cyfrowe audycje telewizyjne można nagrywać na dysk twardy podłączony do portu USB, aby później oglądać je do woli w dogodnym czasie. Dzięki temu sam tworzysz sobie program telewizyjny i decydujesz co oglądasz. To idealny sposób na zarządzanie swoją kolekcją nagrań gotowych do obejrzenia podczas wypoczynku.

* Nagrywanie przez złącze USB jest możliwe tylko w przypadku kanałów cyfrowych. 
* Nagrywanie może zostać ograniczone przez zabezpieczenie przed kopiowaniem transmisji. Mogą wystąpić ograniczenia w zależności od kraju i kanału. 
* Funkcja nagrywania może być dostępna po aktualizacji systemu.

Odtwarzaj zdjęcia, filmy i muzykę bezpośrednio przez złącze USB.

Odtwórz własną kolekcję. Aby wyświetlić swoje zdjęcia, posłuchać muzyki lub pooglądać filmy na telewizorze, wystarczy podłączyć pendrive'a lub dysk do portu USB. Prosty sposób na przeglądanie multimediów na dużym ekranie.


Odbieraj audycje naziemnej telewizji cyfrowej w standardzie HD.

Odbiornik wyposażony jest zintegrowany tuner naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T (MPEG-4) umożliwiający odbiór audycji naziemnych w standardzie HD. Naziemna telewizja cyfrowa poza zwiększeniem ilości programów oferuje lepszą jakość obrazu i dźwięku, a także umożliwia dodanie dodatkowych komponentów, takich jak wiele ścieżek dźwiękowych, w tym także dźwięk przestrzenny, szczegółowy przewodnik po programach (EPG). Możliwe jest także dodawanie usług interaktywnych oraz płatnych serwisów.

Pozwala na wprowadzenie określonych ograniczeń w dostępnie do ustawień i funkcji telewizora jaki aktywacji dodatkowych funkcji:
•Ekran powitalny: Po włączeniu telewizora pojawi się wcześniej zaprogramowana wiadomość w formie: loga firmy/instytucji, wiadomość powitalna lub standardowe zdjęcie
•Blokada dostępu do wybranych ustawień MENU: Blokada menu pozwala na wybór które elementy MENU będą widoczne dla użytkownika i zapobiega przed zmianami instalacyjnymi. Użytkownik nie ma możliwości aktywacji MENU instalacji czy zmiany listy kanałów.
•Funkcja budzika: W trybie hotelowym użytkownik może korzystać z funkcji alarmu. Użytkownik ustawia datę, godzinę oraz w rodzaj alarmu: alarm dźwiękowy lub włączenie się TV na dany kanał.
•Klonowanie ustawień na USB: Funkcja klonowania umożliwia kopiowanie ustawień jednego z telewizorów i przenoszenie ich na inne odbiorniki. Na USB można skopiować ustawienia czy listę kanałów .
•Ostatnie ustawienia: Kiedy włączona jest funkcja “Ostatnie ustawienie” po włączeniu TV wyświetli się ten sam kanał / obraz jaki był widoczny po wyłączeniu TV.
•Ograniczenie poziomu głośności urządzenia dla zdefiniowanego zakresu wartości: ograniczenie poziomu głośności odbiornika dla zakresu wartości od 0 (min) do 63.

Specyfikacja:

Rodzaj ekranu

LED

Zużycie energii w trybie włączenia (W)

32

Roczne zużycie energii (kWh)

47

Przekątna ekranu (cal)

32

Przekątna ekranu (cm)

80.1

Zużycie energii w trybie czuwania (W)

0.5

Rozdzielczość obrazu

1366 x 768

Format obrazu

16:9

Kontrast

1200:1

Pozostałe parametry obrazu

  • 16.7 milionów wyświetlanych kolorów
  • Digital 3D Comb Filter

Smart TV

nie

System smart

nie

Funkcje Smart TV

nie

Technologia 3D

nie

Funkcje 3D

nie

System fonii

Stereo

Moc głośników (W)

Galeria
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Mimodolozenia wszelkich staran nie gwarantujemy, ze publikowane dane techniczne nie zawieraja braków lub bledów. Ewentualne bledne opisy nie moga jednak byc podstawa do roszczen-  w przypadku watpliwosci prosimy o kontakt z handlowcem przed podjeciem decyzji o zakupie. Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte w tekscie sa znakami zastrzezonymi dla ich wlascicieli i zostały użyte wylacznie w celu identyfikacji. Niniejsza strona nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa.
Profesionalny Partner DELL  MICROSOFT Partner  HP Partner
KOZAK Salon Sprzedaży i SERWIS
(D.H. Jantar Box 20)
ul. Politechniczna 7/20
80-288 Gdańsk

  58 520-40-30
  info@kozak.pl
Napisz na GG
© 1997- KOZAK.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Oprogramowanie KQS.store