Informacje o produkcie
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
Router WiFi Asus DSL-N10 WiFi ADSL2/2+ 1xRJ11 4x10/100 PROMOCJA!
Dostępność: towar w magazynie
Producent: Asus
Kod producenta
90IG00Y1-BM3000
Gwarancja
producenta 36 m-cy

Cena: 169,00 zł   129,00 zł
Ilość

Opis

 • Dwufunkcyjny modem ADSL z ruterem bezprzewodowym 150 Mb/s o rewelacyjnej uniwersalności
 • ASUSWRT Dashboard pozwala na konfigurację w 30 sekund i oferuje zaawansowaną kontrolę sieci poprzez intuicyjny interfejs graficzny.
 • Cztery niezależne SSID oferujące elastyczną i bezpieczną konfigurację sieci Wi-Fi
 • Fizyczny przycisk WPS pozwalający na łatwe parowanie urządzeń, a także fizyczny włącznik/wyłącznik Wi-Fi dający łatwą kontrolę

Szybkie Wi-Fi, więcej miejsca, mniejszy bałagan

Router i modem ADSL ASUS DSL-N10 C1 oferuje prędkość połączenia bezprzewodowego rzędu 150Mbps. Zastępuje modem ADSL dostawcy usług internetowych, pozwala oszczędzić miejsce i eliminuje bałagan. DSL-N10 C1 wykorzystuje nowy interfejs użytkownika ASUSWRT o zaawansowanych funkcjach konfiguracyjnych i monitorujących, którego ustawienie trwa zaledwie 30 sekund. Cztery niezależne SSID dają użytkownikom elastyczne i bezpieczne opcje dostępu do sieci Wi-Fi. Fizyczne przyciski WPS oraz włączania/wyłączania Wi-Fi jednym dotknięciem umożliwiają kontrolę parowania urządzeń i zasilania sieci bezprzewodowej.

Łatwa 30-sekundowa instalacja routera

Użyj swego smartfona, tabletu albo PC do bezproblemowego skonfigurowania swego rutera ASUS w mniej niż 30 sekund* w trzech prostych krokach. Po prostu podłącz kable do rutera, otwórz przeglądarkę i wykonuj polecenia kreatora instalacji, by połączyć się z Internetem w kilka sekund.

 
Krok1: Otwórz przeglądarkę. .

Krok2: Wpisz identyfikator/hasło.

Krok3: Gotowe!
Prosta instalacja, wydajne funkcje z monitorowaniem ruchu i jakości połączenia w czasie rzeczywistym.


Dzięki interfejsowi ASUSWRT Dashboard użytkownik może konfigurować, monitorować i kontrolować całą sieć z jednego miejsca . 

DSL-N10 C1 ma specjalne ulepszenia intuicyjnego interfejsu graficznego ASUSWRT związane z ADSL, w tym narzędzie pomiarowe stosunku sygnału do szumu (SNR) do monitorowania stabilności połączenia ADSL. Monitor ruchu przedstawia dane wysłane i odebrane przez sieci WAN, przewodowe i bezprzewodowe, podczas gdy narzędzie raportujące pozwala na wysłanie zgłoszeń dotyczących problemów z połączeniem bezpośrednio do zespołu wsparcia technicznego, z automatycznie dołączonymi technicznymi plikami dzienników zdarzeń.

Dyskretne i bezpieczne sieci dla gości

Bezpiecznie udostępniaj gościom swe połączenie internetowe, bez konieczności ujawniania swego osobistego hasła czy zasobów sieciowych. Sieć ASUS Guest Network obsługuje do trzech oddzielnych sieci dla gości, przy czym każda ma własne limity użytkowania i hasło. Goście nie mają dostępu do Twej głównej sieci ani do żadnych urządzeń do niej podłączonych.

Włącznik Wi-Fi

Przycisk WPS może też działać jako przycisk Wi-Fi dzięki odpowiednim ustawieniom na stronie Advanced Settings > Administration w przeglądarkowym interfejsie ASUSWRT. Po prostu wciśnij przycisk Wi-Fi w ruterze ASUS, by błyskawicznie włączyć lub wyłączyć Wi-Fi i oszczędzać energię.


Tabela parametryczna


TypADSL
AnnexA
Architektura sieciFastEthernet
Porty we/wy
 • 4 x 10/100 Mbit/s
 • 1 x ADSL (RJ-11)
Standardy
 • 802.11b
 • 802.11g
 • 802.11n
 • 802.3
 • 802.3u
 • IPv4
Pasmo2,4 GHz
Liczba anten1
AntenaZewnętrzna odłączana
Bezpieczeństwo

Szyfrowanie: WPS - WiFi Protected Setup

Funkcje specjalne

Obsługiwane protokoły i standardy: QoS - Quality of Service (kontrola jakość usług i przepustowości)

Obsługiwane systemy operacyjneBrak danych
KolorCzarny
Pozostałe parametry

- 150 Mbps

Galeria
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów. Ewentualne blednę opisy nie mogą jednak być podstawa do roszczeń - w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z handlowcem przed podjęciem decyzji o zakupie. Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte w tekście są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji. Niniejsza strona nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa.
Profesionalny Partner DELL  MICROSOFT Partner  HP Partner
KOZAK Salon Sprzedaży i SERWIS
(D.H. Jantar Box 20)
ul. Politechniczna 7/20
80-288 Gdańsk

  58 520-40-30
  info@kozak.pl
Marcin - Informacja handlowa
Błażej - Dział techniczny
© 1997- KOZAK.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Oprogramowanie KQS.store