Informacje o produkcie
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
Microsoft Office 365 Small Bussiness Premium dla firm 5PC/MAC Subscr 1YR AAA-04580 - OFERTA SPECJALNA!
Dostępność: towar w magazynie
Producent: Microsoft
Kod producenta
AAA-04580

Cena: 599,00 zł
Ilość

OFERTA SPECJALNA!


PROMOCYJNA CENA OBOWIĄZUJE PRZY ZAKUPIE 
KOMPUTERA, NOTEBOOKA LUB PODZESPOŁÓW KOMPUTEROWYCH O WARTOŚCI POWYŻEJ 500ZŁ!


Office 365 Small Business Premium to stacjonarny Office 2013 ProPlus + dodatki:
*

Microsoft Office na 5 urządzeń

Office 365 to przede wszystkim stacjonarny pakiet Microsoft Office 2013 dla PC oraz 2011 dla Mac z aplikacjami Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote, Publisher oraz Access. W ramach jednej licencji jeden użytkownik może korzystać z MS Office 365 SBP na 5 dowolnych urządzeniach.
*

1 TB na wirtualnym dysku

OneDrive for Business zapewnia 1 TB (czyli 1024 GB!) miejsca na wirtualnym dysku dla każdego użytkownika Office 365 w każdym dostępnym planie. Dysk możesz wykorzystać np. na przechowywanie i udostępnieni firmowych plików. Łatwy dostęp do danych zapewniony jest z dowolnego komputera poprzez przeglądarkę internetową lub aplikację na PC lub Mac, która automatycznie zsynchronizuje pliki z chmury z lokalnym dyskiem.
*

E-mail i kalendarz

Exchange Online to biznesowa skrzynka e-mail o pojemności 50 GB.
W skład jej funkcjonalności wchodzi synchronizacja poczty, kalendarzy, zadań oraz kontaktów między serwerem a komputerem i telefonem komórkowym. Dzięki usłudze Outlook Web Access dostęp do skrzynki uzyskasz również poprzez dowolną przeglądarkę internetową.
*

Komunikacja on-line

Dzięki komunikatorowi Microsoft Lync w prostu sposób przeprowadzisz z pracownikami lub partnerami biznesowymi tele- lub wideokonferencję.
W jej trakcie będziesz mógł współdzielić ekran lub prezentować widok ze wskazanego okna dowolnej aplikacji, udostępniać pliki oraz tworzyć ankiety dla uczestników spotkania. Lync jest kompatybilny z komunikatorem Skype.
*

Portal pracy grupowej

SharePoint Online to narzędzie usprawniające udostępnianie, obieg oraz wspólną pracę nad dokumentami w firmie. Dzięki wbudowanej funkcjonalności Office Online nad dokumentami Word, Excel i PowerPoint w jednym momencie może pracować kilka osób, a dostęp przez przeglądarkę internetową pozwala na ich edycję nawet na komputerze, na którym nie ma zainstalowanego pakietu MS Office.
microsoft office 365 small business premium

Darmowe aktualizacje

Kupując MS Office 365 Small Business Premium masz gwarancję bezpłatnych aktualizacji. Nowe funkcje są regularnie udostępniane posiadaczom usługi Office 365.
*

Pomoc techniczna i szkolenia

Wraz z Office 365 otrzymasz polskojęzyczną pomoc techniczną - konsultanci Microsoft odpowiedzą na każde Twoje zgłoszenie w ciągu 24 godzin. Kupując Office 365 możesz skorzystać całkowicie za darmo szkolenie on-line z obsługi użytkowej i administracyjnej Office 365.


ESD Electronic Software Distribution to nowoczesny sposób dostarczania oprogramowania w wersji elektronicznej. Klucz aktywacyjny/numer seryjny jest wysyłany razem z instrukcją pobrania oprogramowania bezpośrednio do klienta końcowego i razem z dokumentem zakupu stanowi dowód legalności zakupionego oprogramowania

Opis

Pakiet zawiera:
-
Word, Excel
-PowerPoint-
OneNote
-Outlook
-Access
-Publisher
-Infopath & SkyDrive Pro
-Exchange Online
-Sharepoint Online
-Lync Online

Najnowszy Office.
Office 365 dla Firm zawiera najnowsze wersje aplikacji, które znasz i lubisz, a dodatkowo usługi w chmurze, które pozwolą korzystać z pakietu Office w wybranym przez Ciebie czasie i miejscu. Wystarczy zalogować się, aby uzyskać dostęp do plików, aplikacji i ustawień Office wszędzie tam, gdzie to możliwe.

Subskrypcja na jeden rok na 5 PC/Mac na jednego użytkownika. Firma Microsoft i sprzedawca Office 365 powiadomią Cię, kiedy nadejdzie czas na jej odnowienie.6SR-00122

Specyfikacja techniczna


Opis ogólny Microsoft Office 365 Small Bussiness Premium 32/64 Polish Sub 1YR AE Eurozone Mediale
Rodzina Office 365
Obszar zastosowań biurowy
Składowe/zastosowanie produktu Pakiet zintegrowany
Wersja produktu pełna wersja
Wersja językowa polska


Wymagania systemowe


Komputer i procesor
1 GHz lub szybszy x86 lub 64-bitowy z obsługą instrukcji SSE2
Pamięć
1 GB (wersja 32-bitowa) lub 2 GB (wersja 64-bitowa) pamięci RAM 
Dysk twardy
3,0 GB wolnego miejsca
Wyświetlacz
rozdzielczość ekranu 1366 x 768
System operacyjny
Windows® 7, Windows 8, Mac OS X 10.6, Windows Server 2012
Grafika
Sprzętowe przyspieszanie grafiki wymaga karty graficznej DirectX10
Dodatkowe wymagania
Dostęp do internetu (może być płatny).
Przeglądarka Microsoft Internet Explorer 8, 9 lub 10; Mozilla Firefox 10.x lub nowsza; Apple Safari 5; Google Chrome 17.x.
Konto Microsoft.
  Galeria
  Zapytaj o szczegóły
  Imię i nazwisko:
  E-mail:
  Twoje pytanie:
  Wpisz kod widoczny na obrazku:
  weryfikator
  Mimodolozenia wszelkich staran nie gwarantujemy, ze publikowane dane techniczne nie zawieraja braków lub bledów. Ewentualne bledne opisy nie moga jednak byc podstawa do roszczen-  w przypadku watpliwosci prosimy o kontakt z handlowcem przed podjeciem decyzji o zakupie. Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte w tekscie sa znakami zastrzezonymi dla ich wlascicieli i zostały użyte wylacznie w celu identyfikacji. Niniejsza strona nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa.
  Profesionalny Partner DELL  MICROSOFT Partner  HP Partner
  KOZAK Salon Sprzedaży i SERWIS
  (D.H. Jantar Box 20)
  ul. Politechniczna 7/20
  80-288 Gdańsk

    58 520-40-30
    info@kozak.pl
  Napisz na GG
  © 1997- KOZAK.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone.
  Oprogramowanie KQS.store