Informacje o produkcie
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
Insert e-abonament Rachmistrz, Subiekt, Gestor GT! Oferta PROMOCYJNA! PROMOCJA!
Dostępność: towar w magazynie
Producent: InsERT
Kod producenta
ABSGT

Cena: 239,85 zł   215,25 zł
Ilość

e-ABONAMENT do SUBIEKT, RACHMISTRZ lub GESTOR GT, !

Abonament w cenie promocyjnej
(dla użytkowników Rachmistrz GT, Subiekta GT lub Gestora GT, którzy wykupią abonament na kolejny rok nie później, niż miesiąc od wygaśnięcia poprzedniego lub posiadają aktywny abonament) 


Licencja na 1 rok użytkowania 

Aby zapewnić poprawne działanie programów i komfort Państwa pracy, firma InsERT na bieżąco aktualizuje swoje systemy – nad najlepszymi rozwiązaniami pracuje sztab analityków, programistów i testerów. Dlatego też kilka razy w roku w Państwa ręce oddawane są ulepszenia do programów, które zawierają szereg nowych funkcji niezbędnych do sprawnej i zgodnej z prawem obsługi firmy. Uaktualnienia do poszczególnych programów mogą Państwo nabywać w ramach rocznego Abonamentu na ulepszenia.


Abonament jest dostępny w formie elektronicznej -  wszystkie ulepszenia, które ukażą się w ciągu 12 miesięcy ważności abonamentu, mogą Państwo pobierać i instalować w wygodny sposób z poziomu programu, natychmiast po ich upublicznieniu.


Po dokonaniu zakupu otrzymują państwo roczny abonament na ulepszenia dla jednego, wybranego przez państwa z poniższej listy produktu:
 
  • Subiekt GT
  • Rachmistrz GT
  • Gestor GT

    Po zakupie Prześlij numer licencji Subiekta, Rachmistrza czy Gestora oraz NIP podmiotu, na który jest on zarejestrowany.

Galeria
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Mimodolozenia wszelkich staran nie gwarantujemy, ze publikowane dane techniczne nie zawieraja braków lub bledów. Ewentualne bledne opisy nie moga jednak byc podstawa do roszczen-  w przypadku watpliwosci prosimy o kontakt z handlowcem przed podjeciem decyzji o zakupie. Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte w tekscie sa znakami zastrzezonymi dla ich wlascicieli i zostały użyte wylacznie w celu identyfikacji. Niniejsza strona nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa.
Profesionalny Partner DELL  MICROSOFT Partner  HP Partner
KOZAK Salon Sprzedaży i SERWIS
(D.H. Jantar Box 20)
ul. Politechniczna 7/20
80-288 Gdańsk

  58 520-40-30
  info@kozak.pl
Napisz na GG
© 1997- KOZAK.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Oprogramowanie KQS.store