Informacje o produkcie
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
PC Tools Registry Mechanic wersja 9.0 PL 1 user 1 rok 3PC BOX program czyszczący
Producent: Symantec
Kod producenta
21022623

Cena: 49,00 zł
Ilość

PC Tools Registry Mechanic™Registry

Łatwe w obsłudze narzędzia przyspieszające komputerRegistry Mechanic obejmuje łatwe w obsłudze narzędzia optymalizacyjne, które przyspieszają i zwiększają stabilność komputerów z systemami Windows 7, Windows Vista oraz Windows XP.

Program Registry Mechanic jest przeznaczony dla użytkowników o różnym stopniu zaawansowania. W bezpieczny sposób czyści, naprawia i optymalizuje rejestr Windows, a przed wprowadzeniem zmian automatycznie tworzy kopie zapasowe, które umożliwiają odzyskanie systemu po ewentualnej awarii.

Teraz obejmuje także najistotniejsze poprawki luk w zabezpieczeniach systemu Windows — pozwala usunąć historię czynności wykonywanych w Internecie, zniszczyć prywatne dane oraz bezpowrotnie wymazać wolne miejsce na dysku twardym.


 • Najpopularniejszy na świecie
  Oparty na wyróżnianej technologii. Ponad 60 milionów pobrań.
 • Polecany przez specjalistów
  Ponad 12 lat doświadczenia w tworzeniu oprogramowania do optymalizacji systemu Windows.
 • Przyspiesza komputer i naprawia błędy systemu Windows
  Czyści rejestr, przyspiesza komputer, naprawia błędy systemu Windows, zapobiega krachom i zwiększa wydajność.
 • Bezpłatna pomoc techniczna
  BEZPŁATNA pomoc techniczna dla wszystkich subskrybentów.
 • Defragmentacja rejestru
  Registry Mechanic defragmentuje rejestr systemu Windows, optymalizując działanie komputera.
 • Gwarancja satysfakcji
  30-dniowa 100-procentowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Optymalizujesz rejestr i przyspieszasz komputer!
Program Registry Mechanic zapewnia bezpieczne czyszczenie, naprawianie i optymalizację rejestru Windows — wystarczy kilka kliknięć myszą! Problemy z rejestrem Windows są częstą przyczyną zawieszania się lub powolnego działania systemu Windows oraz wyświetlania komunikatów o błędach. Regularne korzystanie z programu do czyszczenia rejestru i naprawianie błędów w systemie nie tylko zwiększa stabilność systemu, ale także jego wydajność bez konieczności wymiany komponentów sprzętowych na droższe. Więcej informacji o tym, dlaczego czyszczenie rejestru jest tak ważne, można przeczytać w naszym opracowaniu wskazówki dotyczące rejestru
Za pomocą wydajnego algorytmu wykrywającego, program Registry Mechanic szybko identyfikuje prowadzące donikąd lub nieprawidłowe wpisy w rejestrze Windows. Podczas zwykłego, codziennego korzystania z komputera, w tym instalowania i odinstalowywania oprogramowania, używania nieprawidłowych sterowników oraz przeglądania stron internetowych, w rejestrze systemowym mogą pojawiać się nieprawidłowe wpisy, które w rezultacie spowalniają działanie systemu, a nawet mogą doprowadzać do jego zawieszania się.
W ramach kilku prostych kroków program Registry Mechanic skanuje cały rejestr w poszukiwaniu nieprawidłowych wpisów rejestru Windows i wyświetla szczegółową listę wszystkich znalezionych błędów. Następnie można naprawić błędy — tylko te wybrane albo automatycznie wszystkie. Dla wygody i bezpieczeństwa, przed wprowadzeniem zmian program Registry Mechanic może również tworzyć kopie zapasowe — wtedy w razie konieczności można łatwo przywrócić poprzedni stan systemu.


SPECJALNY DODATEK! Trwałe usuwanie plików i zamazywanie nieużywanego miejsca na dysku twardym. Registry Mechanic zawiera teraz mechanizm bezpiecznego usuwania plików. Mechanizm ten chroni Twoje osobiste i poufne dane przed wzrokiem ciekawskich. Ponadto, w celu zapewnienia dodatkowej ochrony, zamazuje wolne miejsce na dysku twardym. Samo opróżnienie Kosza Windows nie oznacza jeszcze, że Twoje dokumenty i inne pliki są nie do odzyskania. Korzystając z prostego oprogramowania do odzyskiwania danych, każdy może takie „usunięte” pliki odzyskać. Registry Mechanic potrafi zamazać wolne miejsce na dysku twardym, w wyniku czego takie pliki są nie do odzyskania.


Registry Mechanic — funkcje oprogramowania
 • Przyspieszenie komputera i zwiększenie komfortu obsługi systemów Windows 7 Windows Vista, i Windows XP
 • Optymalizacja wydajności przez skanowanie i naprawianie nieprawidłowych wpisów rejestru powodujących zawieszanie, krachy i spowolnienie.
 • Usuwanie „osieroconych” wpisów rejestru w celu zwiększenia wydajności i stabilności.
 • Monitor wydajności z opcjami przyspieszania systemu.
 • Porządkowanie i kompresowanie rejestru w celu zwiększenia wydajności systemu.
 • Monitor systemu analizuje czas uruchamiania i zamykania systemu, wychwytując potencjalne problemy.
 • Dostrajanie usług — optymalizowanie wydajności komputera i przyspieszanie jego uruchamiania przez wyłączenie niepotrzebnych usług Windows.
 • Definiowanie list ignorowanych — użytkownik może wykluczyć pewne obiekty ze skanowania i naprawiania.

Przyspieszanie systemu w wygodny i prosty sposób
 • Kopie zapasowe wykonywane przed naprawami — w razie konieczności system można przywrócić do poprzedniego stanu.
 • Łatwe naprawianie, czyszczenie i optymalizowanie rejestru Windows kilkoma kliknięciami.
 • Automatyczne zwiększanie wydajności systemu przez wprowadzanie poprawek i ulepszeń w rejestrze Windows. 

Ochrona użytkownika i jego danych podczas korzystania z Internetu
 • Ochrona prywatności w Internecie — kasowanie śladów korzystania z przeglądarek internetowych, komunikatorów oraz innych programów.
 • Trwałe niszczenie plików osobistych i innych poufnych danych w komputerze.
 • Zamazywanie wolnego miejsca na dysku twardym w celu uniemożliwienia odtworzenia plików.

Funkcje dodatkowe:
 • Uaktualnienia Smart Update — oprogramowanie w sposób automatyczny i niezauważalny dla użytkownika instaluje uaktualnienia i zapewnia ciągły dostęp do wydajnych narzędzi optymalizacji.
 • Całodobowa pomoc — szczegółowe informacje na temat pomocy oraz sama pomoc techniczna na stronie http://www.pctools.com/support/
 • Oprogramowanie działa w 17 językach.

System operacyjny:
Microsoft Windows 7 (32bit, 64bit), Windows Vista SP1+ (32bit, 64bit), Windows XP SP2+ (32bit)
Galeria
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Mimodolozenia wszelkich staran nie gwarantujemy, ze publikowane dane techniczne nie zawieraja braków lub bledów. Ewentualne bledne opisy nie moga jednak byc podstawa do roszczen-  w przypadku watpliwosci prosimy o kontakt z handlowcem przed podjeciem decyzji o zakupie. Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte w tekscie sa znakami zastrzezonymi dla ich wlascicieli i zostały użyte wylacznie w celu identyfikacji. Niniejsza strona nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa.
Profesionalny Partner DELL  MICROSOFT Partner  HP Partner
KOZAK Salon Sprzedaży i SERWIS
(D.H. Jantar Box 20)
ul. Politechniczna 7/20
80-288 Gdańsk

  58 520-40-30
  info@kozak.pl
Napisz na GG
© 1997- KOZAK.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Oprogramowanie KQS.store