Informacje o produkcie
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
Nawigacja GPS Manta GPS440MS + MapaMap 6.4 PL
Producent: Manta
Kod producenta
GPS440
Gwarancja
producenta 24 m-ce

Cena: 269,00 zł
Ilość
Wybierz właściwie i dojedź do celu!
Szybka, przyjemna i bezpieczna podróż brzmi zbyt idealnie. Prawie do każdego celu możemy dojechać różnymi drogami, wybierając najkrótszą trasę często nie dotrzemy szybciej. Dlatego zanim zdecydujemy się na dalszą podróż warto zaopatrzyć się w nawigację GPS.
Nawigacje GPS umożliwiają zarówno planowanie trasy podróży punkt po punkcie, jak też szybkie wytyczenie trasy z aktualnej pozycji do konkretnego celu. Nowoczesne urządzenia oferują dodatkowo wiele pozornie ukrytych możliwości.

Nawigacja w rozsądnej cenie…
Często stajemy przed trudnym wyborem, jaką nawigację wybrać. Tańszą czy też droższą, bogato wyposażoną czy też nieco mniej…?   Przypomina to trochę wybór samochodu tylko wartość transakcji jest zdecydowanie mniejsza. Wybierając nawigację kierujmy się zawsze zdrowym rozsądkiem i tym, by spełniała ona przede wszystkim swoją główną funkcję. Nie wszystkie opcje dodatkowe określane potocznie „bajerami” będą przez nas kiedykolwiek wykorzystywane.  
Firma Manta oferuje urządzenia z linii Easy Rider  w bardzo rozsądnych cenach. Funkcjonalność, duże możliwości i wygoda
użytkowania to wszystko cechuje najnowsze produkty firmy, czyli GPS510 MS oraz 440 MS. Urządzenia różnią się wielkością dotykowego wyświetlacza, odpowiednio mamy do wyboru ekran LCD TFT o przekątnej 5 lub 4, 3 cala.  
Zgrabna i precyzyjnie wykonana ultra cienka obudowa w połączeniu z atrakcyjnym designem może się podobać . Na szczególną uwagę zasługuje także dołączony do urządzenia uchwyt zapewniający bardzo
dobrą stabilność oraz regulację.
Nawigacje wyposażono w szybki procesor MStar 400MHz wykorzystujący operacyjną pamięć SDRAM 64MB i wbudowany flash 512 MB. Z podstawową obsługą urządzenia nie będą miały problemów nawet osoby niekorzystające wcześniej z jakiejkolwiek nawigacji. Interfejs graficzny intuicyjnie poprowadzi użytkownika do
właściwej funkcji, zaś aplikacja finger friendly umożliwia obsługę bez rysika.

…ze sprawdzoną mapą
Urządzenie wyposażono w popularną aplikację MapaMap w wersji Easy 6.4, która pozwala na łatwiejszą orientację podczas jazdy, poprzez wprowadzenie tak zwanego Asystenta Manewru. Ta nowa funkcja prezentowana jest jako
specjalna strzałka, która rysowana jest na mapie dokładnie w miejscu, w którym należy wykonać manewr. Dodatkowo mapa pokazuje ograniczenia prędkości lub informuje o przekroczeniu dozwolonej prędkości. W skrócie MapaMap Easy zawiera następujące dane:
1, 7 miliona punktów adresowych
416 940 kilometrów dróg ogółem
Budynki 3D w centrum Warszawy
198 841 (POI) w tym 1783 fotoradary
1260 szczegółowych planów miast i miejscowości
Ścieżki rowerowe i szklaki turystyczne dla Beskidu Żywieckiego
Ograniczenia prędkości: 119 miast i miejscowości + wybrane drogi krajowe
Rejestrując się na stronie MapyMap posiadacze nawigacji firmy Manta otrzymają czterokrotny bezpłatny update programu i mapy przez okres jednego roku.

i ukrytymi możliwościami!
Warto poznać „ukryte” możliwości nawigacji przed wyjazdem na urlop. Wiele z
nich to nie tylko gadżety, lecz również bardzo przydatne funkcje. Urządzenie firmy Manta można wykorzystać jako mobilny odtwarzacz multimedialny, bez trudu odtworzymy na nim utwory audio, video,  czy wyświetlimy zdjęcia, zapewniając rozrywkę podczas postoju w drodze. Dostępne funkcje: 
Audio - odtwarzacz plików WMA zapisanych na karcie microSD.
Video - odtwarzacz plików zapisanych na karcie microSD.
Przeglądarka
zdjęć - bardzo prosta w obsłudze przeglądarka popularnych plików graficznych między innymi: jpg i gif. Wystarczy luźno wrzucić na kartę w głównym folderze wybrane zdjęcia, by cieszyć się albumem rodzinnym w nawigatorze.
E-Book - użyteczny program do odczytywania plików tekstowych.
Kalkulator .
Gry - centrum rozrywki z 3 grami logicznymi: Breakout, Tetris i Memory.

Nawigacje z linii Easy Rider otrzymały godło „NAJLEPSZE W POLSCE”® przyznawane w konsumenckim konkursie jakości, zaś firma Manta może pochwalić się EuroCertyfikatem 2009 jakości produktów spełniających surowe wymogi unijne.

Zatem, jeśli poszukujesz niedrogiego i niezawodnego urządzenia ze szczegółową mapą Polski, nawigacja firmy Manta będzie w pełni satysfakcjonującym wyborem.
Jesteś u celu!
Procesor: MStar 400MHz
Wyświetlacz: 4.3" LCD TFT dotykowy
Wbudowana ceramiczna antena
Pamięć: 512 MB
Głośnik: 2Watts
Czytnik kart: Micro SD
Port USB
Odtwarzanie: odtwarzacz plików Audio i Video, przeglądarka zdjęć i plików tekstowych
Akcesoria w zestawie: Kabel USB, ładowarka samochodowa, mocowanie do samochodu, instrukcja, Nawigacją z mapą polski MapaMap Easy 6.4

Galeria
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Mimodolozenia wszelkich staran nie gwarantujemy, ze publikowane dane techniczne nie zawieraja braków lub bledów. Ewentualne bledne opisy nie moga jednak byc podstawa do roszczen-  w przypadku watpliwosci prosimy o kontakt z handlowcem przed podjeciem decyzji o zakupie. Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte w tekscie sa znakami zastrzezonymi dla ich wlascicieli i zostały użyte wylacznie w celu identyfikacji. Niniejsza strona nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa.
Profesionalny Partner DELL  MICROSOFT Partner  HP Partner
KOZAK Salon Sprzedaży i SERWIS
(D.H. Jantar Box 20)
ul. Politechniczna 7/20
80-288 Gdańsk

  58 520-40-30
  info@kozak.pl
Napisz na GG
© 1997- KOZAK.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Oprogramowanie KQS.store