Informacje o produkcie
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
Cyfrowy Tuner TV Media-Tech MT4159 HD z nagrywarką
Dostępność: zapytaj o dostępność
Producent: Media-Tech
Kod producenta
MT4159
Gwarancja
producenta 24 m-ce

Cena: 199,00 zł
Ilość

Dla osób pragnących w szybki sposób stworzyć domowe centrum rozrywki firma Media-Tech przygotowała DVB-T2 HD DIGITAL TV BOX MT4159.

Ten cyfrowy tuner DVB-T z HDMI to znakomite uzupełnienie każdego komputera i telewizora. Umożliwia odbiór telewizji cyfrowej i cyfrowego radia.

Zaletą tunera jest zastosowanie złącza HDMI, które pozwala na przesyłanie pełnego strumienia danych bez kompresji. Możesz więc bez przeszkód czerpać radość z oglądania programów nadawanych w jakości HD.

MT4159 umożliwia oglądanie ulubionych programów telewizyjnych i oferuje bardzo przydatną funkcję TimeShift (nagrywanie z przesunięciem czasowym na nośniku danych podłączonym do portu USB).

W zestawie otrzymujemy pilot zdalnego sterowania, umożliwiający pełną kontrolę nad funkcjami urządzenia.
Istotną cechą MT4159 jest zgodność ze standardem DVB-T (używany w Europie cyfrowy standard telewizji naziemnej), który pozwala cieszyć się cyfrową jakością obrazu i dźwięku w jakości DVD, nie wymagając od nas zakupu zestawu satelitarnego. Sygnał jest transmitowany z nadajników naziemnych, dzięki czemu możliwy jest jego odbiór za pośrednictwem zwyklej anteny do odbioru tradycyjnej telewizji analogowej. DVB-T to również usługi dodatkowe, m.in. elektroniczny przewodnik po programach (EPG).

Rozsądna cena tunera w połączeniu z jego funkcjonalnością powodują, że DVB-T2 HD DIGITAL TV BOX MT4159 jest doskonałym narzędziem umożliwiającym stworzenie domowego centrum rozrywki. Poza odbiorem telewizji tuner pozwala na odtwarzanie nagrań, odsłuch plików muzycznych (MP3), oglądanie zdjęć (JPG). Dzięki temu szybko przeprowadzisz efektowną prezentację zdjęć z wakacji z podkładem muzycznym.

Dodatkowo menu zostało wzbogacone o trzy gry sterowane za pomocą pilota. 
Szybka i łatwa aktualizacja oprogramowania przez port USB stanowi dodatkowy atut tunera.
Nie bez znaczenia pozostają takie szczegóły, jak wielojęzyczne menu, wyszukiwarka kanałów z funkcją automatycznego skanowania.

Tuner MT4159 można podłączyć kablami:
- component audio-video (tzw. kompozytowe, 3 x CINCH) lub
- SCART (tzw. euro-złącze),
- za pomocą kabla HDMI

 Dodatkowo tuner ma cyfrowe wyjście audio (COAXIAL).

Ważne informacje:


Naziemna telewizja cyfrowa wprowadzana jest w całej Europie, sukcesywnie zastępując telewizję analogową. Nadawanie w systemie cyfrowym oznacza lepszą jakość obrazu i dźwięku oraz telewizję wysokiej rozdzielczości (HDTV). Za proces wdrażania naziemnej telewizji cyfrowej odpowiada firma Emitel. Obecnie w wybranych miejscach w Polsce dostępnych jest 10 kanałów telewizyjnych (TVP1, TVP2, TVP INFO, TVP KULTURA, TVP HISTORIA, TVN, TVN7 POLSAT, TV PULS, TV4).

  Galeria
  Zapytaj o szczegóły
  Imię i nazwisko:
  E-mail:
  Twoje pytanie:
  Wpisz kod widoczny na obrazku:
  weryfikator
  Mimodolozenia wszelkich staran nie gwarantujemy, ze publikowane dane techniczne nie zawieraja braków lub bledów. Ewentualne bledne opisy nie moga jednak byc podstawa do roszczen-  w przypadku watpliwosci prosimy o kontakt z handlowcem przed podjeciem decyzji o zakupie. Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte w tekscie sa znakami zastrzezonymi dla ich wlascicieli i zostały użyte wylacznie w celu identyfikacji. Niniejsza strona nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa.
  Profesionalny Partner DELL  MICROSOFT Partner  HP Partner
  KOZAK Salon Sprzedaży i SERWIS
  (D.H. Jantar Box 20)
  ul. Politechniczna 7/20
  80-288 Gdańsk

    58 520-40-30
    info@kozak.pl
  Napisz na GG
  © 1997- KOZAK.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone.
  Oprogramowanie KQS.store