Informacje o produkcie
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
Tusz HP nr 940XL Czarny C4906AE
Dostępność: towar w magazynie
Kod producenta
C4906AE

Cena: 149,99 zł
Ilość

Czarny wkład atramentowy HP 940XL Officejet (C4906AE)

Czarne wkłady atramentowe HP 940XL Officejet umożliwiają drukowanie laserowej jakości czarnego tekstu. Atramenty pigmentowe przeznaczone do zastosowań biurowych umożliwiają drukowanie profesjonalnych dokumentów na zwykłym papierze.
Dokumenty biznesowe znakomitej, laserowej jakości. Atramenty pigmentowe i papiery z logo ColorLook pozwalają drukować ostry, czarny tekst. Osobne wkłady atramentowe to bardzo opłacalne rozwiązanie — każdy wkład można wymienić dokładnie wtedy, kiedy jest to konieczne.
Atramenty pigmentowe przeznaczone do zastosowań biurowych umożliwiają drukowanie na zwykłym papierze profesjonalnych dokumentów odpornych na działanie wody i blaknięcie1. Zarchiwizowane dokumenty zachowują wysoką jakość kolorów przez dziesięciolecia2. Atramenty HP Officejet szybciej wysychają na papierach z logo ColorLok.
Wkłady atramentowe o dużej pojemności przeznaczone do częstego drukowania pozwalają uzyskać dwukrotnie więcej stron w czerni2. Oryginalne wkłady atramentowe HP o dużej pojemności pozwalają wydrukować więcej stron i można je rzadziej wymieniać niż oryginalne standardowe wkłady HP.
1 Na podstawie wewnętrznych testów HP przeprowadzonych z użyciem papieru z logo ColorLok
2 W porównaniu z czarnym wkładem atramentowym HP 940


Opis i dane techniczne

Przegląd i funkcje
Opis
Czarne wkłady atramentowe HP 940XL Officejet umożliwiają drukowanie laserowej jakości czarnego tekstu. Atramenty pigmentowe przeznaczone do zastosowań biurowych umożliwiają drukowanie profesjonalnych dokumentów na zwykłym papierze.

  • Wartość
  • Wkłady atramentowe o dużej pojemności do druku w dużych nakładach.
  • Więcej drukujesz. Więcej oszczędzasz. Oryginalne atramenty HP.
  • Czarny    Czarny

Zgodność sprzętu
Drukarki HP Officejet Pro 8000, urządzenia wielofunkcyjne HP Officejet Pro 8500
Nazwa produktu
Czarny wkład atramentowy HP 940XL Officejet
Parametry drukowania
Kolor(y) wkładów drukujących
Czarny
Zgodne rodzaje atramentów
Pigmentowy
Wydajność wkładów (w czerni)
2200 stron*
Przypis dotyczący obliczania wydajności druku
* Wydajność przybliżona. Rzeczywista wydajność zależy od drukarki i rodzaju wydruków. Więcej informacji można znaleźć pod adresem http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies.
Parametry środowiskowe
Zakres temperatur podczas eksploatacji
Od 15 do 35°C
Zakres temperatur składowania
od 0 do 40° C
Dopuszczalna wilgotność względna podczas eksploatacji
Wilgotność wzgl. 20–80%
Wymiary / waga / gwarancja
Wymiary opakowania (szer. x głęb. x wys.)
142 x 124 x 40 mm
Waga w opakowaniu (brutto)
0,129 kg
Gwarancja
HP gwarantuje, że każdy wkład atramentowy, głowica drukująca i powiązane materiały eksploatacyjne HP są wolne od wad materiałowych i produkcyjnych przez okres obowiązywania gwarancji.
Zastrzeżenie prawne
Informacje zawarte w tym dokumencie mogą bez uprzedzenia ulec zmianie. Jedyne gwarancje, jakich HP udziela na produkty i usługi, są określone w oświadczeniach gwarancyjnych dostarczanych wraz z takimi produktami i usługami. Żaden zapis niniejszego dokumentu nie może być uważany za dodatkową gwarancję. HP nie ponosi odpowiedzialności za błędy techniczne lub redakcyjne oraz braki występujące w niniejszym dokumencie.


Galeria
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Mimodolozenia wszelkich staran nie gwarantujemy, ze publikowane dane techniczne nie zawieraja braków lub bledów. Ewentualne bledne opisy nie moga jednak byc podstawa do roszczen-  w przypadku watpliwosci prosimy o kontakt z handlowcem przed podjeciem decyzji o zakupie. Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte w tekscie sa znakami zastrzezonymi dla ich wlascicieli i zostały użyte wylacznie w celu identyfikacji. Niniejsza strona nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa.
Profesionalny Partner DELL  MICROSOFT Partner  HP Partner
KOZAK Salon Sprzedaży i SERWIS
(D.H. Jantar Box 20)
ul. Politechniczna 7/20
80-288 Gdańsk

  58 520-40-30
  info@kozak.pl
© 1997- KOZAK.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Oprogramowanie KQS.store