Informacje o produkcie
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
Tusz HP nr 703 Czarny CD887AE - WYDAJNOŚĆ 600 str. !!!
Dostępność: towar w magazynie
Kod producenta
CD887AE
Gwarancja
producenta 6 m-cy

Cena: 45,00 zł
Ilość

Czarny wkład atramentowy HP Deskjet 703 (CD887AE)


Czarne wkłady atramentowe HP 703 Deskjet pozwalają taniej drukować czarne dokumenty laserowej jakości. Wyjątkowo ekonomiczne wkłady o dużej pojemności pozwalają drukować więcej i oszczędniej. Wydruki nadające się do archiwizacji, odporne na blaknięcie, nawet na zwykłym papierze1.
Im więcej drukujesz, tym więcej oszczędzasz. Niezwykle ekonomiczne czarne wkłady atramentowe HP Deskjet są przeznaczone do druku dużych nakładów. Ten czarny wkład atramentowy o dużej pojemności wystarcza na długo oraz zapewnia wysoką niezawodność i jakość oryginalnych materiałów eksploatacyjnych HP.
Drukowanie czarnego tekstu z laserową jakością. Atrament wyjątkowo odporny na blaknięcie pozwala drukować wysokiej jakości dokumenty przeznaczone do archiwizacji1. Aby uzyskać jeszcze lepszą jakość obrazu, używaj papierów z logo ColorLok.
Oryginalne wkłady atramentowe HP gwarantują znakomitą niezawodność i wydajność. Oryginalne wkłady atramentowe HP są łatwo dostępne, a ich instalacja przebiega w prosty sposób. Dodatkowo program recyklingu HP Planet Partners zapewnia wygodny sposób recyklingu zużytych wkładów atramentowych.
1 Na podstawie prognoz przemysłu papierniczego dotyczących papierów bezkwasowych i oryginalnych atramentów HP; dane o stabilności barwników w temperaturze pokojowej na podstawie testów podobnych systemów, dotyczących zgodności z normami ISO 11798 i ISO 18909

KOMPAKTYBILNY Z:

HP Deskjet Ink Advantage D730 / F735 (CB727A)
HP Photosmart Ink Advantage K510a WiFi (CQ796A)
HP DeskJet Ink Advantage K209a (CH368A)

Opis i dane techniczne

Przegląd i funkcje
Opis
Czarne wkłady atramentowe HP 703 Deskjet pozwalają taniej drukować czarne dokumenty laserowej jakości. Wyjątkowo ekonomiczne wkłady o dużej pojemności pozwalają drukować więcej i oszczędniej. Wydruki nadające się do archiwizacji, odporne na blaknięcie, nawet na zwykłym papierze1.

  • Standard
  • Niezawodny atrament do precyzyjnego, codziennego drukowania w umiarkowanych ilościach.
  • Na oryginalnych atramentach HP można polegać.
  • Czarny    Czarny

Zgodność sprzętu
Drukarki HP Deskjet seria D730 oraz urządzenia wielofunkcyjne HP Deskjet seria F735
Nazwa produktu
Czarny wkład atramentowy HP Deskjet 703
Parametry drukowania
Kolor(y) wkładów drukujących
Czarny
Objętość kropli atramentu
13,8 pl
Zgodne rodzaje atramentów
Pigmentowy
Wydajność wkładów (w czerni)
600 stron*
Przypis dotyczący obliczania wydajności druku
*Wydajność w oparciu o ISO/IEC 24711. Rzeczywista wydajność może się różnić w zależności od zawartości drukowanych stron i innych czynników. Więcej informacji pod adresem http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies.
Parametry środowiskowe
Zakres temperatur podczas eksploatacji
Od 15 do 32°C
Zakres temperatur składowania
-40–+60°C
Dopuszczalna wilgotność względna podczas eksploatacji
Wilgotność wzgl. 20–80%
Wymiary / waga / gwarancja
Wymiary opakowania (szer. x głęb. x wys.)
113 x 36 x 115 mm
Waga w opakowaniu (brutto)
0,07 kg
Gwarancja
HP gwarantuje, że każdy wkład atramentowy, głowica drukująca i powiązane materiały eksploatacyjne HP są wolne od wad materiałowych i produkcyjnych przez okres obowiązywania gwarancji.
Zastrzeżenie prawne
Informacje zawarte w tym dokumencie mogą bez uprzedzenia ulec zmianie. Jedyne gwarancje, jakich HP udziela na produkty i usługi, są określone w oświadczeniach gwarancyjnych dostarczanych wraz z takimi produktami i usługami. Żaden zapis niniejszego dokumentu nie może być uważany za dodatkową gwarancję. HP nie ponosi odpowiedzialności za błędy techniczne lub redakcyjne oraz braki występujące w niniejszym dokumencie.Galeria
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Mimodolozenia wszelkich staran nie gwarantujemy, ze publikowane dane techniczne nie zawieraja braków lub bledów. Ewentualne bledne opisy nie moga jednak byc podstawa do roszczen-  w przypadku watpliwosci prosimy o kontakt z handlowcem przed podjeciem decyzji o zakupie. Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte w tekscie sa znakami zastrzezonymi dla ich wlascicieli i zostały użyte wylacznie w celu identyfikacji. Niniejsza strona nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa.
Profesionalny Partner DELL  MICROSOFT Partner  HP Partner
KOZAK Salon Sprzedaży i SERWIS
(D.H. Jantar Box 20)
ul. Politechniczna 7/20
80-288 Gdańsk

  58 520-40-30
  info@kozak.pl
Napisz na GG
© 1997- KOZAK.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Oprogramowanie KQS.store