SilentiumPC Regnum RG6V EVO TG ARGB Pure Black
Wyszukiwarka (odnaleziono: 39) nowe wyszukiwanie
Sortuj według:
Strona: [1] 2 / 2
 
Producent: Palit
3 999,00 zł
 
Producent: Palit
4 299,00 zł
 
Producent: Palit
4 499,00 zł
 
Opis w przygotowaniu.
Producent: Palit
699,00 zł
 
Producent: Palit
8 999,00 zł
Zotac GeForce RTX 2070 SUPER AMP 8GB
Zotac GeForce RTX 2070 SUPER AMP to bazująca na najnowszej architekturze GPU NVIDIA Turing, karta graficzna, która dostarczy Ci niezapomnianych wrażeń wizualnych w najnowszych tytułach. Wyposażona w 8GB szybkiej pamięci GDDR6 oraz 2560 rdzeni CUDA zamieni każdą rozgrywkę w przepełnioną realizmem przygodę. Doświadcz rozgrywki na zupełnie nowym poziomie.
Producent: Palit
2 699,00 zł
Palit GeForce GTX 1660 SUPER GamingPro OC 6GB
Z połączenia kolejnego nowatorskiego układu GPU w architekturze NVIDIA Turing oraz 6GB pamięci GDDR6 powstała karta Palit GeForce GTX 1660 SUPER GamingPro OC, pozwalająca Ci osiągać najlepsze wyniki w grach. Dzięki wydajnemu układowi chłodzenia możesz bez obaw ogrywać nawet najbardziej wymagające współczesne produkcje. Jednocześnie do Twojej dyspozycji oddano unikalne technologie NVIDIA, takie jak m.in. G-Sync.
Producent: Palit
1 199,00 zł
Palit GeForce GTX 1660 SUPER GamingPro 6GB
Karta graficzna GeForce® GTX 1660 SUPER zapewnia nawet o 20% wyższą wydajność w porównaniu do osiągów układu GTX 1660 i jest nawet 1,5 raza szybsza niż model GTX 1060 6 GB z poprzedniej generacji. Układ ten jest oparty na nagradzanej architekturze NVIDIA Turing™ i wyposażony w ultraszybką pamięć GDDR6, dzięki czemu zapewnia superdoładowanie w najpopularniejszych grach.
Producent: Palit
1 089,00 zł
Palit GeForce GTX 1660 SUPER StormX OC 6GB
Palit GeForce GTX 1660 SUPER StormX OC to niewielka, fabrycznie podkręcana karta graficzna, która pozwoli Ci ogrywać najnowsze produkcje na wysokim poziomie detali i FPS. Ciesz się płynną rozgrywką zapewnianą przez architekturę NVIDIA Turing nawet w wyjątkowo kompaktowych obudowach i korzystaj z najnowszych technologii NVIDIA, takich jak G-Sync.
Producent: Palit
1 079,00 zł
Palit GeForce GTX 1660 SUPER StormX 6GB
Ciesz się płynną rozgrywką i architekturą NVIDIA Turing nawet w wyjątkowo kompaktowych obudowach. Palit GeForce GTX 1660 SUPER StormX to niewielka lecz wydajna konstrukcja, która pozwoli Ci ogrywać najnowsze produkcje na wysokim poziomie detali i dużej liczbie FPS. Stwórz komputer swoich marzeń zgodny z najnowszymi technologiami NVIDIA, takimi jak G-Sync.
Producent: Palit
1 099,00 zł
Palit GeForce RTX 2060 StormX OC ITX 6GB
Karta GeForce RTX™ 2060 oparta jest na architekturze NVIDIA Turing™, zapewniając każdemu graczowi niewiarygodną wydajność, a także obsługę SI oraz ray tracingu w czasie rzeczywistym w najnowszych grach. Bądź gotowy na każdą grę z kartami RTX.
Producent: Palit
1 499,00 zł
Palit GeForce RTX 2070 SUPER GameRock 8GB
Zbudowana w oparciu o nową architekturę NVIDIA Turing, karta graficzna Palit GeForce RTX 2070 SUPER GameRock pomoże Ci doświadczyć niewiarygodnego poziomu realizmu w grach. Oferuje ona wyjątkową wydajność i energooszczędność, jednocześnie mając w zanadrzu najnowsze technologie, takie jak Ray Tracing, wyświetlanie obrazu w 4K czy przystosowanie do obsługi zestawów wirtualnej rzeczywistości.
Producent: Palit
2 499,00 zł
Palit GeForce RTX 2070 SUPER JetStream 8GB
Poznaj rewolucyjną kartę Palit GeForce RTX 2070 SUPER JetStream, która oferuje wszystko do gamingu na najwyższym poziomie. Zaawansowany system chłodzenia i zoptymalizowana konstrukcja zapewnia graczom najlepsze wrażenia podczas gry. Karta jest oparta na architekturze NVIDIA Turing i wyróżnia się niższym zużyciem energii, obsługą 4K Shadow Play i dynamiczną zmianą rozdzielczości. Dzięki technologii GeForce® Experience, Palit GeForce RTX 2070 SUPER JetStream gwarantuje graczom najwyższą wydajność.
Producent: Palit
2 599,00 zł
Palit GeForce RTX 2070 SUPER X 8GB
Realizm, jakiego jeszcze nie było w grach. Efekty specjalne, od których nie oderwiesz wzroku. Wyjątkowo płynna rozgrywka. To wszystko oferuje karta graficzna Palit GeForce RTX 2070 SUPER X. Zbudowana w oparciu o rewolucyjną architekturę NVIDIA Turing dostarczy Ci niezapomnianych wrażeń z gry. Wejdź do świata VR, który zachwyci Cię bogactwem szczegółów. Graj w topowe tytułu w rozdzielczości 4K.
Producent: Palit
2 449,00 zł
Palit GeForce RTX 2060 SUPER JetStream 8GB
Rewolucyjna architektura NVIDIA Turing i całkowicie nowa platforma GeForce RTX łączą w sobie możliwości oferowane przez rozwiązania z zakresu sztucznej inteligencji, programowalnego cieniowania i Ray Tracing'u w czasie rzeczywistym, by umożliwić Ci zupełnie nowy sposób doświadczania gier.
Producent: Palit
2 149,00 zł
Palit GeForce RTX 2060 SUPER GamingPro OC 8GB
By umożliwić Ci zupełnie nowy sposób doświadczania gier, rewolucyjna architektura NVIDIA Turing i całkowicie nowa platforma GeForce RTX łączą w sobie możliwości oferowane przez rozwiązania z zakresu sztucznej inteligencji i Ray Tracing'u w czasie rzeczywistym.
Producent: Palit
1 899,00 zł
Palit GeForce RTX 2060 SUPER GamingPro 8GB
Zapewnij sobie SUPER wydajność oraz niezwykle realistyczne wrażenia w najnowszych grach dzięki karcie graficznej Palit GeForce RTX 2060 SUPER Gaming Pro OC. Zobacz jak potężna moc skutecznie poradzi sobie z najnowszymi tytułami. O stabilność jej pracy i optymalną temperaturę zadba układ dwóch wentylatorów, a stylowy wygląd karty w obudowie podkreśla dyskretne podświetlenie LED.
Producent: Palit
1 899,00 zł
Palit GeForce RTX 2060 SUPER Dual 8GB
Nowe układy graficzne GeForce® RTX SUPER™ wyposażone są w jeszcze większą liczbę rdzeni i oferują wyższe częstotliwości taktowania zegara, zapewniając nawet o 25% wyższą wydajność w porównaniu do osiągów modeli z oryginalnej serii RTX 20. Zmodernizuj swój sprzęt i zyskaj supermoce.
Producent: Palit
1 849,00 zł
Palit GeForce RTX 2060 Dual OC 6GB
Karty NVIDIA® GeForce RTX™ zapewniają absolutnie najwyższą jakość gamingu na platformie PC. Oparte na nowej architekturze GPU NVIDIA Turing™i rewolucyjnej platformie graficznej RTX, karty graficzne RTX i wyposażone w nie laptopy łączą w sobie możliwości, jakie oferuje ray tracing w czasie rzeczywistym, sztuczna inteligencja i programowalne cieniowanie. To zupełnie nowy sposób doświadczania rozgrywki.
Producent: Palit
1 569,00 zł
Palit GeForce RTX 2060 Dual 6GB
Karty NVIDIA® GeForce RTX™ zapewniają absolutnie najwyższą jakość gamingu na platformie PC. Oparte na nowej architekturze GPU NVIDIA Turing™i rewolucyjnej platformie graficznej RTX, karty graficzne RTX i wyposażone w nie laptopy łączą w sobie możliwości, jakie oferuje ray tracing w czasie rzeczywistym, sztuczna inteligencja i programowalne cieniowanie. To zupełnie nowy sposób doświadczania rozgrywki.
Producent: Palit
1 499,00 zł
Strona: [1] 2 / 2
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, iż publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów. Ewentualne błędne opisy nie mogą jednak być podstawa do roszczeń - w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z handlowcem przed podjęciem decyzji o zakupie. Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte w tekście są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji. Ceny widniejące na stronie mogą nieznacznie różnić się od tych w sklepie stacjonarnym, a niniejsza strona nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa.
Profesionalny Partner DELL  MICROSOFT Partner  HP Partner
KOZAK Salon Sprzedaży i SERWIS
(D.H. Jantar Box 20)
ul. Politechniczna 7/20
80-288 Gdańsk

  58 520-40-30
  info@kozak.pl
Marcin - Informacja handlowa
Błażej - Dział techniczny
NIP REGON
© 1997- KOZAK.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Oprogramowanie KQS.store